Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a jelei annak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy tetszem egy osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Kerestem hasonló kérdéseket, de azokra olyan válaszok jöttek, hogy kedves veled, sokat beszèl veled, de ezek nálam nem jók, mivel igazából még egy szót sem beszéltem vele. Az osztályunkban nincsenek nagyon fiú-lány barátságok, és én eleve is elég félénk vagyok a fiúk terén. 16 éves vagyok(lány)de igazából még egyetlen fiúval sem beszéltem hosszabb ideig, ha jól emlékszem :/
2017. ápr. 24. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom a varázslatot ne legyél szerelmes osztálytársba kiborító élmény illetve szörnyű és korlátolt és a titkolás és miegymás. !!!!!! Nekem ezzel ment el fél évem most borzalmas és trehány érzés . Ezzel megtanultam hogy sosem fogok sem munkahelyi sem osztály társ barátnőt keresni .
2017. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, nekem nem tetszik, azért szeretném megtudni, mert ha tetszem neki, akkor igyekezném elkerülni
2017. ápr. 24. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én egy lány miatt még osztályt is váltottam, azóta szeretem :o
2017. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sokféle jele lehet... egyszerűbb, ha elmondod, hogy mit csinál, és az alapján válaszolunk:)
2017. ápr. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ma nem aze de ide kell egy kis tokosseg! Hat ha vlk tetszik valakinek akkor beszelje meg vele es kezdemenyezzen maskepp nm lesz belole semmi.. es ezt nm a kerdestfeltevonek irom hanem az egyik kommentelonek aki osztalyt valtott mert szerelmes volt egy csajba az osztalybol...
2017. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!