Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fontos! Szorít az erő, lépnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Szorít az erő, lépnem kéne (? )

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki folyton néz, folyton ott van ahol én. Már kb. november óta ez van, de azóta sem léptem mert félek. Mindjárt nyári szünet, és ha nem lépek akkor egy csomó ideig nem fogom látni, addigra meg már lehet 'felszedi' más. Hogy menjek oda? Oda kéne már mennem és jó lenne vele tölteni a nyarat

2017. ápr. 25. 15:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rosszúl írtam. Szorít az idő***
2017. ápr. 25. 15:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak menj oda hozzá. Nem fog megenni;)

Most már tényleg ne nagyon húzd az időt, állj elé és beszélgessetek. Esetleg ha félsz írj rá messengeren, de randira mindenképp szemléyen hívd el.

2017. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak valahogy össze kéne szednem magam..
2017. ápr. 25. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy üzire annyira nem kell felkészülni. Elég csak egy szia, ha bejössz neki (és ráér) akkor ugye visszaköszön, aztán kérdezgesd. De ne vallasd.
2017. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De inkább odamennék hozzá. Akkor lehet jobban bejönnék neki, minthogy csak neten írok rá. Főleg úgy, hogy ugyanabba a suliba jár.
2017. ápr. 25. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó gondolat! Akkor meg tényleg: bátorság. Mást nem tudok mondani.

Esetleg gondolj arra, ha most nem lépsz egész nyáron nem láthatod.

2017. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is szedd össze magad és mondd meg neki, hogy tetszik neked. Vagy ha nagyon nem mered, először írj neki.;)

Hány évesek vagytok?

2017. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő 15, én 17
2017. ápr. 25. 16:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még tud írni valamit, az írhat. Várom a válaszokat!
2017. ápr. 25. 17:53
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Szóval fél éve képbe van a lány te meg még semmit nem léptél? FÉL ÉVE ARRA VÁR HOGY ODAMENJ HOZZÁ! Holnap megszólítod világos!? Csevegj bármiről kérdezgesd! A lányok imádnak beszélni! Ha pedig zavarba jön akkor meg sinen is vagy!
2017. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!