Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek? Mit lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mit lehet tenni ilyenkor? Kicsit hosszúra sikeredett, bocsi :D

Figyelt kérdés

Annyit kell tudni rólam hogy szerintem elég jól nézek ki, nagyon jól öltözködöm, adok magamra, foglalkozom magammal, nagyon jó a humor érzékem :DD szinte bármiről el tudok beszélgetni bárkivel, ezek mellett edzek (aminek köszönhetően elég irigylésre méltó testem van), elég jó tánctudással is megvagyok áldva.:D (18 éves srác vagyok) A céljaim is megvannak munkával kapcsolatban, amit meg is fogok valósítani, szóval a jövőm úgymond meg van alapozva :D (a legtöbb velem egy időssel ellentétben, akiknek fogalmuk sincs még mit kezdenek az életükkel) Jó tudom most szarrá fényeztem magam... ;D Hátrányomnak talán azt lehet beírni hogy alacsony vagyok, 172cm körül, és a lányok jobban szeretik a magas csávókat, de ezzel nem tudok mit kezdeni ;D


Eddig mindig én kezdeményeztem de már kezdem nagyon unni dolgot, ugyanis már eléggé kezd elegem lenni azokból a nőkből akik azt hiszik bárkit megkaphatnak...

Az a feltételezésem hogy egyes nők, mivel én kezdeményezek azt hiszik hogy bárkit megkaphatnak, vagy legalábbis jobbat, én meg így wtf... mit akar már ez,

és még én érzem magam hülyének, nem hogy örülne hogy egyáltalán szóba állok vele (jó ez most elég nagyképűen hangzik) és érdeklődöm iránta, de még én vagyok lekoptatva ;D ez mi??? xddd Na jó az kicsit túlzás hogy le vagyok koptatva ;D Barátzóna... Már lassan annyi rohadt jó csaj barátom van akivel rohadtul nem barátkozni akartam, hogy kész vicc xdd Most úgy döntöttem hogy jó nem érdekel, ha valakit érdeklek az majd jelzi felém, mert, nem fogom még jobban aláadni a büszkeségem és a méltóságom azzal hogy tálcán kínálgatom itt magam, jobbra balra, és ezért lehet egyesek azt hiszik hogy nem érek semmit, pedig jóval értékesebb vagyok a legtöbbnél. Az egyik kedvencem az amikor én nem kellek, de összejönnek valami nyomorékkal;D Felbecsülhetetlen az érzés. :) Ilyenkor garantált a röhögőgörcs ;)


Egy barátom sztorija amit azért mesélek el mert elég friss:


Nemrégiben egyik haveromat próbáltam összehozni egy csajjal, a gyerekről azt kell tudni hogy kész főnyeremény, jóképű, jó testtel, normális srác akivel normálisan el lehet beszélgetni. A csaj eleinte nem nagyon érdeklődött vagyis nem vette komolyan, vagy én nem tudom aztán rájött hogy milyen jó pali és elkezdett kicsit nyitni felé, aztán amikor múltkor rákérdeztem a csajra hogy mi a helyzet, elkezdi nem kell neki! mert mondom mi van? mondja hogy nem érdekli mert túl könnyen megkapta. xdd Én meg így WTF??????? EZ MOST KOMOLY??? XD Soha életében nem fog jobbat találni, ráadás amúgy haver csak dugni akart vele, (de ezt a csaj nem tudta, szóval nem is lényeg, jó ez most lehet köcsögségnek tűnik, de akikkel a csaj össze szokott feküdni, azokhoz képest ez neki egy... na értitek) köztudott hogy a csaj elég problémás, nem az a személy akivel lehet hosszabb távra tervezni. És annyira jól se néz ki, sőt... ;D Szóval így wtf... és ez most kajak nem tudom mit hisz magáról, értitek...


Szerintetek mit csináljak? Mit lehet ilyen helyzetben kezdeni? Mert mint már írtam én már úgy vagyok vele ha majd valaki akar valamit majd jelzi valahogy, és majd utána nyitok felé ha bejön, de addig a kis ujjamat se mozdítom. (na jó azért ha nagyon érdekel, akkor nem fogom csak bámulni és várni a csodát :D)

Szóval amúgy inkább véleményekre vagyok kíváncsi, ti mit gondoltok erről, és hogy esetleg vannak-e hasonló tapasztalatok? :D


2017. ápr. 26. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Qrva beképzelt vagy kis szarcsimbók
2017. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Süt rólad a beképzeltség, tipikus mai tini vagy akinek csak a külsőségek számítanak. Aki nem elég menő, nem elég szép ahhoz hozzá se szólsz, elitnek érzed magad. Meg is érdemled, hogy ezt csinálják veled.


22/L

2017. ápr. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mart1n:)) válasza:
Beképzelt nyomorék vagy a haveroddal együtt.
2017. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Nincs neked meg alapozva a jövőd, azt hiszed hogy intelligens vagy, de a szöveged alapján amit idee írtál nem tűnsz annak.


2.Hatalmas egód van a semmire, lehet hogy tényleg jó tested van stb... De a személyiséged egy nagy nulla.


Nem csodálkozom hogy ezt csinálják veled, meg is érdemled.

2017. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!