Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért hiányzik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért hiányzik az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 1 éve szakítottam a barátnőmmel, de azóta folyton rá gondolok, és ugyanúgy hiányzik most is.

Azóta van új barátnőm, de nem tzdom miért érzem ezt.

Szerintetek mit tegyek? (17/F)



2017. ápr. 26. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit voltatok együtt,volt-e nála hosszabb kapcsolatod és tartjátok-e még a kapcsolatot?
2017. ápr. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én honapja és osztály társ lánnyal szakítottam mert nem szeretett nem voltam hibás. Sok gond keletkezett meg pár ember is belénk mérkőzött szóval érthető hogy mi van. Én is beváltam rágva . Úgy vagyok a szerelemmel hogy soha soha többé nem kell úgy se érem el vele céljaimat nem is érdekel egyedül jobb. Persze beszélgetek lányokkal de nem érdekel a szerelem.
2017. ápr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyiban csatlakozok #1-hez, irtad azota van új baratnőd. Az új miota van meg?

Miota vagytok együtt hogy nem tudta elfelejtetni?

2017. ápr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az újjal csak 2 hónapja.

Az előzővel 2 évet voltunk együtt.

2017. ápr. 29. 04:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég hosszu kapcsolat hogy ne lehessen egyik pillanatrol a masikra elfelejteni.

Az új kapcsid meg csak alakulóban van.

Igazabol nem tudsz mit tenni. A szerelmet nem lehet erőszakolni se másra, se magadra. Ha szerencséd van rad talál az újban és a régi szép emlék marad.

2017. ápr. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Segítséget!
2017. ápr. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!