Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte válaszokat kérek!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat kérek! Fiúk, akiknek van barátnőjük, hány lánynál próbálkoztatok, mire összejött?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 06:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs, de ha 10 kezem lenne se tudnám megszámolni, nem is tartom számon
2017. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

ez teljesen egyedi kérdés. nyilván egy olyan srác esetében akiért minden csaj megőrül és egy nap 10-et is megkap ha akar, fel se merül a kérdés, h neki keresnie meg próbálkoznia kellene. akkor fordítva működik a dolog.


szóval egyénre szabott a kérdés, általános választ erre nem lehet adni.

2017. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én egynél elkezdtem, és kitartóan próbálkozom.
2017. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet megszámolni. A nők nem nagyon akarnak ismerkedni.
2017. ápr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Hát őszintén, 2-nél próbálkoztam, egyikkel sem jött össze (--> nem is jártunk), 3 barátnőm volt akik igazából mondhatni ők hívtak randira, a 3.-kal lassan 5 éve tart a kapcsolatom :) (20 vagyok)
2017. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hát, 99%-ban a lány próbálkozik velem, szóval én ilyen szempontból szerencsés vagyok. Ha nincs barátnőm, de valaki bejön, általában egyszer megadom az esélyt, 1x bepróbálkozok. Ha nem jön össze, nem foglalkozok az üggyel. Majd lesz más. Soha sem erőlködök kapcsolaton. :)Meg azért azt vedd figyelembe, hogy hiába akarod te nagyon, meg hiába küzdesz érte és teszel meg mindent, ha ez nem kölcsönös, mert úgy egyoldalú a kapcsolat aminek egyszerűen nem lehet jó vége. Max kihasznál és kész. Az meg neked nem jó. Egy normális kapcsolat kölcsönös szimpátián alapul.
2017. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én mindegyiknél próbálkoztam, akivel végül összejött.
2017. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
94%
12 éves vagyok és most van a második barátnőm. 3.-adikban szerelmet vallottam a lánynak és utána kezdtünk egyre többet beszéltünk, végül táncon mindig együtt táncoltunk. Aztán osztálybontás lett és másik osztályba került. És az addig kis aranyos helyes Vikiből (másik lány) 5.-dikben egy dögös csaj lett. Kellett egy jó év, de sikerült. Az osztálytársaim lehidaltak amikor először meglátták, hogy szó nélkül egymáshoz megyünk táncon. Remélem ezzel a válasszal elmondtam amit szerettél volna tudni. Sok sikert a csajoknál. 😎
2017. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég pénzed és elég menő vagy valahol akkor válogathatsz ha nem akkor örök szűz maradsz
2017. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Altalaban eleg 5-6ot fuzni egyszerre, mert abbol legalabb egy tuti hogy bejon
2017. máj. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!