Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Hol rontottam el? 16 éves vagyok és eddig egy normális kapcsolatom sem volt

Figyelt kérdés
Miaz amit a lányok gyakran elrontanak a talikon? Két fiúval is már találkoztam, facen minden jó volt de élőbe más... Első tali után nem kerestek, konkrétan leszartak.. Pedig nem hinném hogy olyan rossz dolgot csináltam :(

2017. ápr. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg nem csak te vagy szerencsétlen a világban, lehet az a gond, hogy túlságosan is akarsz kapcsolatot és kergeteg emiatt, ez meg látszik rajtad, nem egyszerűbb nem törődni vele?? Majd jön egyszer, aztán majd lesz ami lesz, felesleges energia és időpazarlás szándékosan kapcsolatot keresni.
2017. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

"16 éves vagyok és eddig egy normális kapcsolatom sem volt"


Azért ez nem a világ vége :) Fölösleges túlgondolni vagy megpróbálni másnak tettetni magad, mint ami vagy. Ne görcsölj rá a pasiszerzésre, foglald el magad más dolgokkal, aztán majd amikor nem várod, lesz valami (elég közhelyes, de tényleg így szokott lenni).

2017. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Lecumiztad őket legalább? Másképp miért kerestek volna?:D
2017. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Neharagudj, hogy ezt mondom de szerintem fölöslegesen borulsz ki ilyeneken ... 21 éves vagyok és ugyan így vagyok mégsem vergődöm miatta, majd el jön a te időd is még fiatal vagy, hogy ilyen miatt feszengj.
2017. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
hova valósi vagy? én szivesen találkoznék veled ha közelbe vagy 17/F
2017. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Úristen, szerintem vegyél öt macskát, és készülj fel, hogy a hátralévő életedet velük éled le.

Komolyan, 17 voltam, mikor az első randiig sikerült eljutnom, fél év múlva lett az első barátom (egy másik fiú, nem az, akivel először randiztam), vele vesztettem el a szüzességem pár héttel a 18. szülinapom előtt. Vele később szétmentem, aztán lett egy kapcsolatom, ami három évig tartott. Pedig arcra átlagos vagyok, az alakom pedig kifejezetten jó.

Ne görcsölj rá, majd lesz valaki, aki jó fej, elég érett, és illik is hozzád :)

2017. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 💖
2017. ápr. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!