Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes vagy a személyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Internetes vagy a személyes ismerkedés a "kifizetődőbb"?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy gondolom hogy ez egy felkapott téma és engem is érdekel. Fiúként most már teljes mértékben a személyes ismerkedés felé hajlok, mert azt tapasztaltam hogy amikor a neten próbálkoztam legtöbbször totális visszautasítást kaptam. ("ignorálva" lettem) Főként lányok véleménye érdekel ezzel kapcsolatban hogy ti mit csináltok az egyik illetve másik esetben? Tegyük fel hogy látásból ismeritek az adott személyt aki próbálkozik nálad. Ha meg sem próbálja személyesen akkor egyáltalán adtok-e neki valamiféle esélyt vagy beleteszitek ebbe a totál jelentéktelen "zsákba"?

Bármilyen hozzáfűznivalónak örülnék akár mindkét oldalról :D

18/F



2017. ápr. 28. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akár interneten is szívesen beszélek olyan fiúval akit már látásból ismerek.Viszont bizony belekerül abba a "zsákba" ha személyesen megszólalni sem mer.Nem szeretem az olyan fiúkat akiknek csak facebookon nagy az arcuk,ha ott kezdeményeznek akkor ugyanazt elvárom majd személyesen is. 16/L
2017. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én koncerteken szoktam ismerkedni. Hasonló zenei ízlésből, egy csomó jó ki tud sülni már, pláne hogy én koncert/fesztivál/zennnne homoszexuális vagyok.


Mivel fővárosban vagyok, van esélyem szinte minden nap eljárni valami szeretett zenekar koncertjére, ebből kifolyólag mindig akad társaságom. :)


20F

2017. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyértelmű hogy a személyes
2017. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en a mostani baratommal anotalkon ismerkedtem meg.. a sors keze volt.. aztan at mentunk fbre majd taliztunk szemelyesen is.. es azoza eggyutvagyunk.. ki lehet fogni a netes szerelmet is.. de en jobb szeretek szemelyesen ismerkedni
2017. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!