Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit tegyek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha rengeteg fiúnak "bejövök", de kb egyik sem szerelmes igazából belém?

Figyelt kérdés
Rendesen felöltözött, nem sminkelő 14 éves lány vagyok. Eddig úgy voltam vele, hogy nem foglalkozom inkább a fiúkkal, úgy is mindig csak fájdalmat okoznak, és megnehezítik az életem, így csak nagyon ritkán tetszett meg valaki, az is max 2 hónapig, ameddig ki nem derült hogy tetszik, mivel mikor én szeretek valakit, akkor nem bírom elviselni azt a kiszolgáltatott érzést, amit érzek. De mostanra elkezdtem vágyni arra, hogy valaki tényleg szeressen, és én is szeressem őt, és jól érezzem magam vele. Viszont mivel senki nem tetszik most, nem fogok valaki olyannal kezdeményezni, aki nem is érdekel. Végül is a fiúk dolga hogy elérjék hogy megtetsszenek, nem vehetem rá magamat... Szóval a kérdés lényege: mit tegyek, hogy a fiúk tényleg igazából szeressenek, és kezdeményezzenek is (de azért ne nyomuljanak nagyon)?

2017. ápr. 29. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nem rajtad múlik. Akivel összeilletek, az szeretni fog. :)

2017. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Osztom az első véleményét, ezt nem lehet "elérni". Az igazi szívből jövő szerelem magától jön. Akibe én szerelmes voltam, ő sem tett érte semmit, egyszerűen csak beleszerettem.
2017. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom hogy elsőnek ismerd meg a fiút beszélgess vele és ha bejön nekik a belső tulajdonságod akkor fognak kezdeményezni.
2017. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok szinten nem így működik.

Egyrészt szokjunk már le arról hogy aki sminkel, vagy szeret kicsit szexibben felöltözni, az rögtön értéktelenebb mint a sminktelen, farmer-pólós társai.


Másrészt ez nem úgy fog megtörténni hogy ő beléd szeret, anélkül hogy egy kicsi érdeklődést is mutatnál az irányába. A szerelem hosszú idő alatt alakul ki, és sokkal mélyebb érzelem mint hogy ismeretlenül kialakuljon valaki iránt.


Harmadrészt ez a "Végül is a fiúk dolga hogy elérjék hogy megtetsszenek, nem vehetem rá magamat..." dolog úgy marhaság ahogy van. Egy kapcsolatért, ha tényleg szerető párkapcsolatot akarsz és nem rajongókat, a legelső pillanattól mindkét félnek tennie kell.


Nem vagy hercegnő a magas toronyban, nem fog házhoz jönni a herceg. De ha nyitott vagy, ismerkedsz és éled az életed, előbb-utóbb meg fogjátok találni egymást.

18L

2017. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!