Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy legyen barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés

Lassan 17 éves leszek, és még sosem volt barátom, az ovis szerelmet leszamitva. :)

Nem nagyon tudom, hogy mit tehetnék. Hiába vártam eddig, hogy egy fiu elhivjon randizni, vagy ilyesmi, nem tortént meg. Ha valakivel éreztettem, hogy tetszik nekem, sokszor mentem oda hozzá beszélgetni, ilyesmi, akkor azt láttam, hogy ők nem közeledtek hozzám.

Átlagos lány vagyok, mind testalkatra mind személyiségre, de nem annyira bulizós, mint sok barátnőm.


2017. ápr. 29. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél átlagos, tűnj ki valamivel a sorból :D de amúgy nem kell siettetni, eljön, ha el kell jönnie.
2017. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá.Ismerkedj meg új emberekkel,keress új társaságot is ne csak a régi ismerősökkel beszélgess.Legyél nyitott az új dolgokra,mert ha mindig csak ugyan azokkal az emberekkel vagy kisebb az esély annak,hogy barátod legyen.Nem számít,hogy átlagos vagy az a lényeg,hogy ne húzódj a háttérbe.Mindenkiben van valami érdekes,még ha te saját magadban nem is veszed észre.
2017. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 StolniyGrad válasza:
100%
Ez miatt azert ne valj konnyen kaphato kis ribnca. Ilyenkor az szokott kovetkezni.. Fiatal vagy meg, majd lesz valakid, csak kuvara vigyazz, mert 98℅ ban kihasznalas van manapsag
2017. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezen ne görcsölj,eddig nekem se volt barátnőm..Igaz van egy kiszemeltem,de ő mindig a barátnőivel van,így meg nehéz odamenni hozzá :D

Amúgy ha ez megnyugtat,én se vagyok nagyon bulizós típus,engem se vonzz..

19/F

2017. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, szerintetek hol tudnek ismerkedni, ha bulizni nem nagyon jarok el?

Utolso, ez lehet gond? Marmint suliban en is szinte mindig a baratnoimmel vagyok, lehet, hogy ezert nem nagyon jonnek hozzam a fiuk beszelgetni?

2017. ápr. 29. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó vagyok

Lehet,ki tudja..

Én mindig úgy ismerkedek;hogy odamegyek a lányokhoz pl. buszmegállóban;vagy buszon :D

2017. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!