Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 év körüli fiatalok számára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év körüli fiatalok számára áll rendelkezés társkeresésre, ehhez szükséges oldalokon?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik mert az ilyen jellegű oldalra 18 a minimum életkor.
2017. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2017. máj. 3. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért van a kulcsszavakban az öngyilkosság?? Azért semmi meggondolatlant ne tegyél, csak mert még nem volt kapcsolatod, az egész rajtad áll, megváltozhatnál, ha igaán akarnál és küzdehtnél a céljaidért ami jelen esetben gondolom nálad egy kapcsolat, de elég hülyeség hajkurászni a szerelmet, mert akkor az egész műnek tűnik, csak nem vagy rákényszerülve másokra, egyedül is megtudod csinálni amit mások, inkább járj el otthonról, akár csak futni, hátha találsz valakit majd futás közben, de nem kötelező futni, sétálni is jó dolog, vagy barátokkal lenni, ha nincsenek barátaid akkor meg szerezz, osztályban csak van, akiv szimpatikus nemtől függetlenül, vagy jobban érzed magad vele, mint a többiekkel, akkor kérrdezz rá nála, hogy nem-e megy el veled valahová suli után, egész egyszerű kérdés, és talán minden megváltozna, csak a folyamatot kéne elindítani és nem szenvedőst játszani tovább, egy kapcsolat nem minden a világban, sok csodás dolog vesz minket körbe, amit nap mint nap megtudsz csodálni, én pld szeretem a fákat nézni, minden egyes ágát, a természet színei is káprázatba ejtőek, ott vannak éjjel a csillagok meg a Hold, de akár a vízfolyásában is tűnödhetsz, hogy mégis mi értelme panaszkodnod mikor élsz/létezel és a világ meg téged vár, ha csak így tengeted továbbra is a napjaidat akkor elszáll feletted az élet és öregkorodban nagyon megbánnod, tudom volt tapasztalatom látni, nem azért mert öreg ember vagyok vagy ilyesmi, még csak 17 vagyok, hanem az egy másik sztori de mindegy, erre szokták azt mondani hogy ne csak létezz élj is!
2017. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem tovább élni, és ezt nem figyelem felkeltés céljából ,vagy önsajnálatból mondom.
2017. máj. 3. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha 16 évesen annyi eszed van, hogy egy nő / férfi miatt (aki nincs) öngyi akarsz lenni (amit kétlek), akkor gondolkozz el mélyen... nagyon mélyen...
2017. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Hmmm...16 éves vagy és ezek kell legyenek a legszebb éveid én már csak tudom.Ne engedd,hogy a párkapcsolat hajkurászása befolyásolja az életedet.Taláj valami elfoglaltságot,ebben a korban nem kell még mindennek a szerelemről szólnia.Használj ki minden alkalmat,sőt még hülyeségeket is csinálj(ne értsd félre nem drogozásra,ivásra,stb.buzdítlak)Szerezz új ismerősöket,nem leszel már ennél fiatalabb.Járj el új helyekre és ne az interneten akarj embereket megismerni.Nem arra fogsz majd 70évesen emlékezni,hogy éppen mit írtál egy fiúval/lánnyal,hanem hogy mit csináltál a barátokkal.Ne arra emlékezz majd,hogy éveket töltöttél azzal,hogy szomorkodtál mert nincs párkapcsolatod.Ha meglesz a megfelelő akkor a szerelem is jön.Ez egy ilyen korszak,de nem kell negatívan eltöltened,végülis rajtad áll,hogy mit csinálsz.Ezekkel az "depressziós"gondolatokkal nem fogsz semmire sem menni és semmin sem fogsz velük változtatni.
2017. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mordekáj
2017. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megölted már magad?
2017. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!