Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fáj ez ennyire? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ez ennyire? Mit rontottam el és hol? Nem tudom miért történik ez velem mindig!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és eddig nem volt valami nagy szerencsém a szerelemben.Megismertem egy srácot Facebookon és minden tök jó volt ismerkedtünk, beszélgettünk hetekig és utána taliztunk is. Ami nem sikerült valami jól, nem tudtunk mit csinálni... Aztán nem is nagyon írt csak annyit hogy max barátok lehetünk :( nagyon össze törtem, le is tiltott és nem tudom hol rontottam el. Nagyon fáj, korábban is történt már velem olyan hogy dobtak.

2017. máj. 5. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy a facebook képeiden nem úgy nézel ki mint a valóságban. Vagy nem olyan a beszédstílusod mint írásban. Ezt teszik a filterek és a smink ami egy képen szép a valóságban taszító is lehet.
2017. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 vagy?

Írásod alapján igen. Na akkor ne csüggedj nem jött össze és? Nem mondom a sablon szöveget, hogy majd találsz másikat azt majd megteszik a barátaid. Egyet tanácsolhatok, az pedig ne a facebook alapján legyél szerelmes, mert ott bárkinek adhatja magát. És ez, hogy nem jött össze nem a te hibád. Nem sokára úgy is jön majd veled szembe valaki aki tényleg meg érint majd. Ne szomorkodj, hallgass happy dalokat, hidd el jobban leszel tőle, mintha csak szomorúkat hallanál.

2017. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!