Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácstalan vagyok. Mi a baj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémám az, hogy taszítom a fiúkat. Legalábbis azt hiszem. Annak ellenére, hogy már 17 éves vagyok, még nem jöttem be senkinek és soha nem közeledett felém senki. Szerintem egyáltalán nem vagyok ronda sem.

Ez nagyon rosszul esik.

Most a legjobb barátnőmmel is keveset tudok beszélni, mert bepasizott a szomszédjukban lakó egyetemista sráccal, akivel éjjel-nappal együtt lógnak. Ha valaki tudna segíteni ezt megbeszélni privátban, azt megköszönném.



2017. máj. 7. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Képet küldessz, megmondom hogy szépvagy :o
2017. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miben segíthetnénk?

Semmi olyat nem mondtál el magadról, ami alapján azt lehetne mondani, hogy ez és ez a baj veled, vagy azt mondani, hogy semmi baj nincs.

Azt nem állíthatod biztosra,hogy senkinek nem jössz be. Simán bejöhetsz valakinek úgy is,hogyha semmi jelét nem mutatja, mert sok ilyen van.

2017. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatok segíteni, de ehhez valamivel több adatot kellene tudnom rólad. Kb. hogy nézel ki, milyen a személyiséged stb.
2017. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj 18/f
2017. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj
2017. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!