Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti Lányok ti ismerkednétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Lányok ti ismerkednétek így? Én változtam vagy mások hozzá állása változott meg?

Figyelt kérdés
Régeben nekem sikerült ismerkednem facebookon ask.fmen keresztül jól bejött nekem mert a találkozón mert tudtam sok mindent a másikról. Szerintem a személyes ismerkedés az a vokon ismerkedén honnan tudom hogy nem drog fügő honnnon tudom hogy nincs kizáró ok honnan tudom hogy szingli honnan tudom hogy van-e közös pont ha egy idegen lányhoz megyek oda .A gond rengeteg lány volt akivel jól elbeszélgetem szívessen találkozott volna velem csak nagyon messze lakott 300km meg 400km ami nekem nagyon messze van.Most is aktuális az ismerkedés jelenleg Győrben lakom és Környéken szeretnék vagy esetleg Budapest de valahogy most nem találok partnert ilyen embereket akik szintén imerkednének nyitottak nem zárkóznak el az ilyentől.Én most 21 éves vagyok mint az imént említettem Győr környéki lányokal ismerkednék de nincs kizárva egy kis távolság sem ami még belefér.

2017. máj. 9. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
37%
21 évesen elég gáz, hogy egy mondatot nem tudsz leírni rendesen. Én inkább ezen kezdenék el gondolkozni.
2017. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!