Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kosaraz ki mindenki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kosaraz ki mindenki? Nem értem, pedig tök átlagos vagyok,16 éves, vékony, és nincs nagy szám mint egyeseknek. Akkor miért dobnak?

Figyelt kérdés
Lány vagyok egyébként

2017. máj. 12. 20:09
1 2
 1/13 Keresztes Bence válasza:
Nem feltétlen a külsője vagy a nagy szája miatt nem szeretnek valakit, lehet egyszerűen idegesítő vagy vagy vannak furcsa szokásaid, lehet nem vagy átlagos azt viszont nem szeretik mert nem ismerik azt aki nem olyan mint ők ezért idegenkéntkezelnek, sok oka lehet a problémásnak, ha kicsit többet mesélnél magadról akár velem privátba hogy tanácsokat adjak
2017. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, a mai világban a külsőségen alapszik minden és ezt halál komolyan mondom, az van az emberekben hogyha nem egy szép barátnővel állnak elő, (vagy esetleg a legszebbel) akkor kinézik őket meg ehhez hasonló gondolatok, amik nem hiába gyötrik az embert, mivel voltam már fültanuja ennek, ahogy osztályban valaki bárnőjét leszólták a külseje miatt, persze ezzel nem azt mondom hogy ronda vagy, csak nekik lehet teljesen tökéletes kell, és ezért már az átlagos szépséggel sem elégszenek meg, vagy csak szimplán a személyiséged nem megnyerő, bevallom teljesen hétköznapi ember engem egyáltalán nem vonzana.
2017. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a nem hétköznapit természetesen belsőre értettem, elvégre ha ugyanúgy viselkedik mint a többi, akkor nem éppen lenne számomra túl érdekes.
2017. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Ha beszélnék veled pár szót talán kiderülne, mert lehet tényleg a személyiséged a probléma, de ezt így ismeretlenül nehéz kideríteni. :D
2017. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%

Öhm xD ÉN MONDJAM MEG NEKED?! :'D? Miből? Tenyérjóslás? Kérdezted őket?


Mondjuk,hogy idáig nem jutottál el már eléggé sokat elárul arról, hogy vajon Miért kosaraznak kifelé :D, de inkább meghagyom neked, hogy rágyere ;)


F/18

2017. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát bogaram egyfelől ha megfigyeled az emberek furcsák, másfelől az hogy átlagos vagy nem jelent semmit. Lehet velük van a baj, de az is lehet hogy benned van valami. Ezt sajnos így nem tudjuk megmondani, mivel nem ismerünk se azokat akik kikosaraztak. Lehet a kinézeted lehet az ő fejük agymosott, szóval tényleg bármi lehet. Írj magadrol pár sort, hát ha leszürünk belőle valamit (ha már a képküldés nem kivitelezhető bizonyos okok miatt).
2017. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már a címben leírtad: "tök átlagos vagyok".
2017. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csendes vagyok, csak a barátaimmal engedem el magam, amiből nincs olyan sok viszont igaz barátok, sokat nevetek, és eddig mindig ha kértek tőlem segítséget, segítettem és ezzel sokan vissza éltek, nem bízok meg emberekben csak úgy
2017. máj. 13. 09:16
 9/13 A kérdező kommentje:
Külsőleg: 167 cm, 47 kg, azaz vékony vagyok, hosszú vörösbarna haj (festett) barna bőr (szoli) zöldeskék szem, átlagos arc
2017. máj. 13. 09:18
 10/13 anonim ***** válasza:
A szolis izé miatt ugyan én messze elkerülnélek, de biztos találsz majd valakit. Még csak 16 vagy, van időd.
2017. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!