Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk nem tudnak komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem tudnak komolyan venni mert kb 11-nek nézek ki pedig 2 hét múlva leszek 14. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy komoly parkapcsolatot akarok csak sose tetszek a fiuknak mert nagyon fiatalnak nezek ki es kisgyereknek neznek. Meg nem jott meg es a mellem is nagyon kicsi :/

2017. máj. 13. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy pontosan hogy nézel ki, de lehet, hogy az öltözködés változás segítene.
2017. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert 14 évesen is ugyanolyan kisgyerek vagy mint 11 évesen.
2017. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanez... szerintem semmit légy önmagad öltözz úgy ahogy szeretnél,ne sminkelj csak légy önmagad 14/l
2017. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet. nálam 2 évvel fiatalabb húgomat nézték idősebbnek mint engem.😞

Az osztályban is engem néznek az 1ik legfiatalabb, pedig én vok a legidősebb.

13L

2017. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uti vok

Nagyon semmit nem tudsz tenni. Vagy hozzászoksz, vagy durván sminkelni kezdesz, push up os melltartót kezdesz hordani stb.

Én akkor inkább az elsőt választottam, bár néha még rendesen kiakadok, de már kezdem megszokni... 😋

2017. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ay carramba! ***** válasza:

Ahogyan az utolsó mondta, nagyon semmit. Túl jól ismerem a fajtársaimat...


14/L

2017. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ay carramba! ***** válasza:
Ay caramba, nem lány, hanem fiú vagyok, csak elírtam...
2017. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!