Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek introvertál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek introvertált emberekkel?

Figyelt kérdés

Introvertált személyiségű vagyok és ezért a hozzám hasonlók társaságást keresem. Nincs sok barátom a mi különösebben nem is zavar, csak ők mind extrovertáltabbak. Szóval szeretnék csendes, visszahúzódó fiukkal ismerkedni..

Mit tanácsoltok? Hova menjek? Vagy hol keressem az ilyen embereket? Nagyon kéne egy ilyen lelkitárs..



2017. máj. 13. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor te fiú vagy lány vagy, és csak lelkitárs vagy komolyabb is? A kérdésed és a kulcsszavak alapján nem tudom eldönteni.
2017. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nalunk a suliba van olyan srác. De ő nem is akar ismerkedni de egyszer ugyis betöröm. Asszem. Amugy a környezetedben csak van olyan aki olyan mont te:) csak nyisd ki a szemed és lásd az egészet.

Ha még jut eszembe valami akkor irok:)

2017. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

1-es mit nem tudsz eldönteni de komolyan oda van ÍRVA, hogy "fiukkal ismerkedni.. " mégis ezen mi nem érhető, ha a kérdésből lejön hogy az illető nem meleg, mert akkor valőszínűleg feltüntette volna, így kizáró alapon a kérdező egy lány, amire rálehet jönni amint rápillantasz erre, persze tudom egyeseknek gyengébb a felfogása de azért ha ennyire ráakarsz írni minden lányra itt, akkor a kérdést elovlashatnád, hogy rájöjj, de most lökheted a szokásos dumád amit minden kérdéshez odavágsz (meg a magadfajták) hogy ÍRJ!

Ha magas srácot keresnek, ha alacsonyat, ha szőkét ha barnát, az olyanok mint te oda bass*ák hogy ÍRJ, közben nem is olyanok és a kérdésre sem bírtak normális választ összekaparni, de azért ÍRJ


Neten nem érdemes ismerkedni, olyan nyomikat találsz mint az egyes, próbálj meg élőben, csak látod valakin ha introvertált, vegyél egy bátorság löketet aztán menj oda hozzá, elég fas*ság arra hivatkozni, hogy azért nem megyek oda valakihez, mert ilyan a személyiségtípusom, az ember változhat, nem vallod be , de neked így kényelmes és ennyi..

2017. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Khmm ha elfogatsz egy tanácsot kérdező akkor ne akarj hozzád hasonló személyiséggel ismerkedni mert abból semmi nem lessz xd egyikötök sem fog lépni az meg elég vicces kapcsolat lenne. Mindenféleképpen kezdeményező ember kell melléd aki kihúz a megszokásaidból. És ezt most úgy mondom hogy nemtől függetlenül tehát minden hasonló embernek.
2017. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de leírom neked a tapasztalataimat. Szerintem elég könnyen felismerhetőek az introvertáltak akár már öltözködés alapján is, én is eléggé kilógok a sorból. Aztán ott van a viselkedés, az alapján meg pláne könnyű felismerni az introvertált embereket. Szóval keresel az iskolában egy különc fiút, aki tetszik, mondjuk az iskola honlapja alapján megkeresed, megpróbálsz ráírni vagy valami, aztán reménykedsz, hogy tetszel is neki. Vagy csak amikor látod a szemébe bámulsz, és reménykedsz, hogy ír. Csak akkor adj neki időt, mert én is elég nehezen vettem rá magam.
2017. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Átlagos merevedésnek merev estéje lehet

Ui: ÍRJ baby

2017. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!:)


és mellesleg nem kérek több privátot ha lehet, kösz.

2017. máj. 14. 15:17
 8/8 anonim válasza:

1. Vágj hozzá kaját

2. Menj el

Szeretni fog

2017. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!