Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem írnak vissza a csajok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írnak vissza a csajok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Akarhanyszor rairok egy nore facebookon csak megnezi es nem ir vissza. Tegnap is otre irtam ra es egyik se meltoztatott visszairni. Nem ertem, mivel nem kamu a profilom es tobb kepem is van fennt.

Elobe megy a nozes, akkor tudok csajozni rendesen, de a neten hihetetlen modon zarkozottak.

Korombeli nok, ferfiak mit gondoltok mi lehet a gond? Ti is ilyen zarkozottak vagytok?

Csak annyit szoktam nekik irni, hogy :"szia, miujsag?". Nem ertem miert nem lehet erre valaszolni.



2017. máj. 15. 21:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyébként 17/F.
2017. máj. 15. 21:42
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Már bocs de a FACEBOOK egy közösségi oldal ISMERŐSÖKNEK! Nem társkereső, nem ismerkedős oldal! Nem tudom mi a meglepődés oka, nem arra való amire akarod használni! Főleg hogy a lányok és nők a személyes kontaktust preferálják nem a "szia, tetszel, bejelöltelek, visszajelölsz? randizunk?" szöveget. Nem tudom hány éves vagy...de gondolkozhatnál kicsit.
2017. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Odairtam, hogy 17 es kerlekszepen tobben talaltak itt part mint a tinderen.
2017. máj. 15. 21:48
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj rá random lányokra akiket nem is ismersz, mert lefognak szarni ha csak nem vagy egy kőgazdag kigyúrt srác :)


Ha meg ismerősre írsz rá akkor legyen is vele célod ne csak a "szia mizu" :D

2017. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hogy írsz rájuk.


Különben nem tűnik túl szimpatikus taktikának, már az írásstílusodból megértem, ha nem írnak vissza, ha ilyen stílusban írsz, én sem írnék. Építő kritika akart lenni, nem akarlak bántani. Ameddig napi 5 lányra rá tudsz írni, addig szerintem más is látja rajtad, hogy nem komolyak és tiszták a szándékaid.

2017. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsanat, de baj hogyha azt mondom hogy a mai vilagban nem eri meg komoly szandekkal kozeledni? Volt mikor igy tettem es komoly bukas lett a vege.
2017. máj. 15. 21:59
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van ez mert azt hiszik zaklatni akarod őket mert saját tapasztalatom szerint nagyon sok ilyen van facebookon. Azért ne add fel biztos lesz aki visszaír. :)

19L

2017. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

#6: " de baj hogyha azt mondom hogy a mai vilagban nem eri meg komoly szandekkal kozeledni?"


Nem éri meg szerinted, a másik meg másképp gondolja. Na ezért nem írnak vissza neked ember!

2017. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Miert gondolna a masik maskepp?

Ki kellene ezt reszletesebben fejtened, mert ilyen formaban tul korai volt levonni a konkluziot.

2017. máj. 15. 22:32
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy te már kicsit idős ahhoz, hogy ennyire szögegyszerűen lásd a világot, hogy a "mai világgal" gyere meg hogy más miért is gondolhatná ugyanazt máshogyan, mint te? Lányként nagyon kényelmetlen és egyáltalán nem egyéni eset, hogy random emberek írogatni kezdenek neked, miközben te nem akarsz ismerkedni, és azt se tudod, ki az, de megsértődik, ha meg akár annyit írsz vissza neki, hogy bocsi, de az ismerőseim miatt vagyok fent facebookon, toporzékolni kezd vagy azt hiszi, van esélye. Totál fullasztó. A legtöbben nem szeretnek így "ismerkedni".
2017. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!