Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten hol lehet ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ismertek-e olyan oldalt/fórumot, ahol tizenévesekkel lehet chatelni? Nem pont párkapcsolati célok miatt, de ebbe a kategóriába írtam a kérdést, mert itt a legnagyobb az esély arra, hogy kapok választ. A valódi ismerőseim között kevés olyan személy van, akikkel szívesen kommunikálok/találkozok, és amiért ilyen kevesen vannak, sokszor a szobámban ülve unatkozok. Eddig le tudtam kötni magam tanulással/filmekkel/sorozatokkal/játékokkal, de egyre inkább érzem, hogy kell/enek/ valaki/k/, akivel/akikkel 0-24-ben tudnék beszélgetni ha úgy van kedvem, hogy a kommunikációs készségem se menjen levesbe, meg alapjáraton is szeretek új embereket megismerni. Néztem már pár oldalt, de a chat oldalakkal az volt a gond, hogy beugrott egy pénisz a képembe, a közösségi médiákon meg nem igazán hajlamosak csak úgy beszélgetni egy idegennel. :D Tindert ajánlották már páran, akiknek mondtam ezt a problémámat, de egyrészt nem fő célként tekintek a párkapcsolatra, másrészt meg az idősebb korosztálynak van kitalálva.

Próbáltam már Tumblr-ön a penpal opciót is, de az ottani emberek lenáciztak, amiért nem vagyok feminista, szóval felhagytam vele. :D

Bármi ötlet? :)

17/F



2017. máj. 17. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Próbáltam már Tumblr-ön a penpal opciót is, de az ottani emberek lenáciztak, amiért nem vagyok feminista, szóval felhagytam vele. :D"


Ez komoly? :D


Amúgy én itt, ezen az oldalon ismertem már meg pár szimpatikus embert. Ha szeretnél írhatsz, de csak ha tényleg nem párkapcsolati céljaid vannak, mert heteroszexuális fiú vagyok.

2017. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne interneten próbálkozz sok az érdekes hajlamú ember 14/l
2017. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is valami hasonló céllal kezdtem az utamat anotalkon, ahol hamar vége is lett, mert 10-ből 8 ember idióta/troll. :D bár teljesen nem adnám fel, csak nem keresek sehol senkit. egyébként itt volt egy lány, akit megismertem, még a tavalyi középsulis felvételi időszakban, akivel azóta is beszélgetek néha-néha, én csak ezt a két lehetőséget ismerem. :D
2017. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lemaradt a 15l :D
2017. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én játékon ismertem meg nagyon sok jó, kedves, és remek embert, akiket a barátaimnak tartok mivel nagyon megértjük egymást. Az ilyen anotalk chatroulette meg randivonalos hülyeségekbe nem hiszek. Aki esetleg szeretne dumálni priv. 15/F Bekes-megye country xd
2017. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1: írtam. ^^

2: ezt hogy érted? :D Próbálom kiszűrni az ilyen embereket, meg úgy is anonimitás szerű az oldal, szóval nincs gond. :D

3: ott én is voltam, gondolom Neked is ismerős a "Kor? nem?" auto-kifejezés ahogy megindul a párbeszéd :D Itt hogy ismerkedtek? Ha valaki nem írja úgy mint az 1-es vagy az 5-ös válaszoló akkor nem furcsa ha csak úgy írnak egy privátot?

5: yay írok ^^

Jöhetnek még válaszok. :D

2017. máj. 17. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, ha gondolod :D

15/L

2017. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na pont erre van telefonra a Yellow alkalmazás :D Nagyon sok embert ismertem meg miatta :D Szerintem egy próbát megér :P
2017. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az csoda, ha a kor/nem az első. :D általában olyanokkal kerülök össze (persze mondjuk van a nemek között is különbség), akik egyből a perverziójukat akarják kiélni... :D
2017. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8: Letöltöttem a Yellow-ot, telefonszámot kért, megadtam, majd eredeti képet, miközben nem is tudom milyen az alkalmazás és a közösség benne, szóval no-no. :D KiK-kel is megjártam már, hogy mondták mennyire jó, feltöltöttem egyből egy képet, mondván biztos nem lesz gáz, erre az első nap 4 pedomaci kergetett. :c :P


9: Az már az "ultimate i don't give a f#ck" level, mikor nem is érdekli őket sem a korod, sem a nemed, csak az, hogy élj ._. :D

2017. máj. 18. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!