Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan próbáljak meg beszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak meg beszélgetni Vele?

Figyelt kérdés

Röviden annyi ,hogy nagyon régóta tetszik egy srác akin nem tudtam/tudok kiigazodni. Volt hogy úgy gondoltam hogy tetszek neki , mivel adott olyan jeleket , de úgy is sokszor éreztem hogy nem. Kétszer beszéltünk facebookon , de azokból a beszélgetésekből nem sok lett(mindkétszer én írtam rá).


Az egyik barátnőm aki régről ismeri kölcsönkért tőle valami könyvet , hogy ne kelljen megrendelnie , és elvileg nemsokára odaadja neki a könyvet a srác (gondolom személyesen fogja odaadni). Megbeszéltem a barátnőmmel hogy akkor én is vele leszek , hátha tudunk beszélgetni kicsit a sráccal.

A kérdésem az lenne ,hogy esetleg mit mondjak neki vagy mit kérdezek tőle? Személyesen még soha nem beszéltünk és mivel már elballagott úgy érzem ez az utolsó esélyem arra ,hogy megismerhessem.

Mit mondjak neki? Érdemes ezzel még foglalkoznom egyáltalán?



2017. máj. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor beszélgettek majd, kérdezzétek meg hogy nincs e kedve eljönni majd valahova bulizni/moziba stb valamikor
2017. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó , lehet hogy nem volt egyértelmű , de nem vagyunk vele annyira jóba. Pontosabban a barátnőm utoljára kb. 5 éve beszélt vele személyesen én pedig még soha tehát nem ismerjük annyira jól , hogy bárhova is elhívjuk.


Tehát elég furán jönne ki a az egész. Plusz nincs ahhoz bátorságom.

2017. máj. 17. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyílván, de ha utolsó esély akkor kénytelen leszel megragadni a lehetőséget és a tudatára adni hogy hé, bejössz. A lassú építgetésre már nincs sajnos lehetőséged, ha nem lépsz most valamit, akkor utána még ennyi lehetőséged sem lesz..
2017. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"tetszett a könyve?"

"miért igen/nem?"

ha kotelezo olvasmány volt és dogt irtak/fognak irni

"hogy sikerült a doga?/biztos jo lesz"

2017. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szöveggyűjtemény.
2017. máj. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!