Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Furcsa elvárásaim vannak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés

6 éves korom óta úszok, plusz genetika miatt nem tudok hízni, tehát eléggé szálkás testem lett. 8 éve zongorázok, tanulmányi eredmény kitűnő, önbizalmam is van rendesen (figyelek rá hogy ne legyek beképzelt). Viszont van egy olyan ideálom, ami korlátoz abban, hogy párt találjak magamnak. Manapság minden lány ismerősöm "a hosszú haj gyönyörű" elvet vallja. Minden srác ismerősöm pedig a nagy mell+ kerek popsi ideálra esküszik. Én viszont egyikre sem, nem érdekelnek a mell méretek, ráadásul a hosszú haj egyáltalán nem tetszik, annál inkább az ilyen bob/kleopátra frizurák. Emiatt nem egy lányt utasítottam már vissza. Nekem valahogy az arc, nem túlsúlyos alkat, és a haj ami meghatározó. Nem hiszem hogy fura vagyok, de más is van így?

Az a helyzet hogy a környezetemben eddig alig volt olyan lány akire azt mondamám hogy tetszik, mert mindenkinek ez a sablonos hosszú, kieresztett haja van (még ha be lenne fonva, akkor talán). Van olyan hely a földön ahol a rövid haj divat? :)


17/F



2017. máj. 18. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, sőt tudom mire gondolsz:
2017. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy lányt Budapesten, aki külsőre olyan mint amit leírtál, szóval így csak azt tudom mondani a 2. kérdésedre, hogy igen van még ilyen ember.

Nem nincsenek furcsa elvárásaid, de ez kicsit valahogy most ez úgy tűnik, mintha te lennél a huhh de jó fiú, hogy nem ezeket nézed egy lányba és így akasrz kicsalni privát válaszokat (persze ez csak egy alternatíva, de én teljes mértékben így érzem és látom ezt a kérdést, mivel normális esetben nem merül fel az emberben, hogy az ideálja abszurd lenne, így a kérdés értelme mindenképp arra hajaz, hogy jó színben tűnj fel és rád írjanak, de nem nem furák az elvárások.


Itt ebben a számban pld a nő szerintem szép (az aki a kádban lesz majd, de szerintem elég egyértelmű kire célzok :D link alul)


https://www.youtube.com/watch?v=HR8Ia6vyV5Q

2017. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre elküldi mikor le se írtam :D


No erre gondolsz:

OLIVIA WILDE-TRON LEGACY-ből.


100-as az biztos, de ne kattanj rá a témára.

Sőt ha a lány intelligens akkor lehet formálni abban, hogy egyedi és bomba legyen, színekben amiket hord vagy épp hajviseletben.


Megértelek, az ami olyan átlagos, tömegszerű az nekem se tetszett soha.


Sőt őszintén szólva úgy 17 éves koromig magam is betegesen extrém módon öltözködtem, de ez sokaknak nem tetszett így szolidabbra vettem a formát, meg úgy lelkileg is.


Szóval ezért is értelek, gondolom te is így vagy.

A Kleopátra frizu igen szexi, feminim és uralkodó jelleget ad egy nőnek.

Mindeközben egy lány e mellé lehet a legszelídebb teremtés is, csak ehhez sokaknak már pépes a drága agyacskája.


A probléma az, hogy a csajok nem elég hippiszellemek, megmondom neked.

Nem mernek menők és brutál szexisek lenni.

2017. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk annyit hozzáteszek, hogy a test is fontos nekem, ebben nem egyezünk bár lehet, hogy nem fejtetted ki eléggé.


Úgy én se nézem milyen a fenék stb;, sőt szerintem azt nem is illik.

Annál disznóbb nincs ha valaki a barátnője fenekét fogodossa publikusan, én nekem ehhez nincs gusztusom, sőt szerintem erre úgy kell engedélyt kérni.


Erről az a véleményem, sovány vagy teltebb az, hogy a lány egészséges-e, az fontos.

Ez pedig érződik egy lányon, a bőrén, az egész lényén.

Szóval ez fontos.

2017. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy csomo ilyen lany van foleg h most mar a rovidebb vallig vagy vall fole ero haj lett a 'divat'.

Nekem is rovidebb hajam van pl

2017. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A feminizmus elhíresedésével sok rövid hajú/kopasz lány közül válogathatsz majd.


Viccet félretéve rengeteg ilyen lány van, és nagyon szépek általában. :) Exbarátnőm nagyon rövid hajú volt, pár centi volt összesen, sőt oldalt nullással volt nyírva mindig, a legutóbbinak meg "kleopátra frizurája" volt (eddig nem tudtam csak most rágugliztam és rájöttem), és rengeteg ilyen lányt látok minden nap, pedig ez nem az a környék, ahol tolerálják az ilyet. :D

2017. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem kicsivel váll alá érő hajam van, viszont csinos nem vagyok. (Még nem a túlsúlyos kategória, viszont nem is az a bombanő alkat) :(


Szerintem nem furcsák az elvárásaid, hanem különlegesek és egyediek :)

2017. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy éve határoztam el magam, hogy igen engem nem érdekel senki véleménye, az hogy mindenki azt hajtja, hogy ne hogy levágasd a hajad. Levágattam váll fölé érőre... Nekem nagyon tetszett de mindenki a környezetemben szekált, hogy jaj a szép hosszú hajad meg stb... Meguntam és akár mennyire nem is tetszik elkezdtem visszanöveszteni a hajam. Elsőnek csak viccből befontam a hajam két oldalra, nah nem olyan tömeg formában, azért is beszóltak.. az embereknek nem jó semmi ami nem tömeg
2017. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!