Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira szánalmasnak érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szánalmasnak érzem magam. Nagyon szomorú vagyok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy éve volt kapcsolatom, és nem tartott tovább egy hónapnál, ahogyan az azelőtti sem. Megcsaltak, de ez most nem is lényeg.

Egy fiú sem keres, senki sem érzékelteti velem, hogy tetszenék neki, vagy azt, hogy szép vagyok.

Mindeközben minden barátnőm engem éltet, amiért ez engem hidegen hagy, és a példaképük vagyok amiatt, hogy az én kedvem nem a fiúkkal való kapcsolataim határozzák meg.

Mert persze én előadom az erős lányt, nagyon jól hozom ezt a szerepet, csak közben belül majd megszakad a szívem.

Egyébként van rajtam fölösleg, és kicsi a mellem (pontosabban nincs is), szóval érthető, hogy nem kapkodnak értem a fiúk, de az arcom szerintem szép, és tőlem teltebb és kevésbé szep lányokat is keresnek fiúk, engem miért nem?

Fiúk előtt sosem teszem a fejem, hogy én elvagyok nélkülük, még mielőtt ezt hinnétek. Szerintetek is szégyen, hogy emiatt szomorú vagyok? Mert én így érzem.

U.i.: nem kérek privát üzenetet ismerkedési célból!

18/L



2017. máj. 18. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Bár nekem nem volt még barátom az is lehet hogy csak a környezetedben nincsenek olyan srácok akiket érdekelsz úgy is, mint ahogy neked se tetszik mindenki körülötted)(legalábbis gondolom). Szerintem nem kéne szánalmasnak érezned magad. Ha minden kötél szakad próbálj ki egy társkereső oldalt

16/L

2017. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Társkereső oldal? Na azt már nem, az már a végső elkeseredés.:D
2017. máj. 18. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szomorú vagyok :c
2017. máj. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
szerintem ne keseredj el én srác vagyok 20 éves szintén ez a helyzetem csak anyi hogy én próbálkozok de elutasítanak pedig nem vagyok csúnya mert nem egy két lány jegyezte meg hogy jóképű vagyok :D
2017. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem is annyira elkeseredés, mert még előttem az egész élet. Csak tudod, a lányok 18 évesen elég kelendőek...:)

Még csak most látom amúgy, hogy a kulcsszavaknál az önbizalomhiány helyett véletlenül "ömbizalomhiányt" írtam, nem tudjátok hogyan lehetne javítani/eltűntetni? :)

2017. máj. 20. 00:09
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanez van velem is, csak fiúként.... Kar, hogy Neten nem ismerkedsz.... Ez itt a legnagyobb baj, mert ezzel elveszed magadtól a lehetőséget, és persze másoktól is..... Interneten is is lehet ugyanúgy normális srácokkal ismerkedni... Nem értem, hogy sokan miért nem adnak esélyt az Internetes ismerkedésre..... 20/F
2017. máj. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnek* Ne haragudjatok a hibákért..
2017. máj. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az már elég gáz, hogy neten ismerkedjek, mert az életben nem kellek senkinek...
2017. máj. 30. 06:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyira átérzem a helyzeted sajnos... Először is, egyáltalán nem gáz, hogy így érzel, de azt tudd, hogy semmiképpen sem vagy szánalmas emiatt. Ez nem a te hibád. Hogy a fiúk mi alapján keresnek lányokat, számomra is rejtély, ez alapján ne hasonlítsd magad másokhoz (meg egyébként sem). Tudom, hogy szomorú vagy, én is az vagyok, mert nekem még kapcsolatom se volt, pedig elvileg nem nézek ki rosszul. :D Viccet félretéve szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy lefoglalod magad, a mozgás például nagyon sokat tud segíteni és az alakodat is formálja. Foglalkozz kicsit magaddal, ne érdekeljen az a sok éretlen tuskó, ne nekik akarj megfelelni. Állítólag akkor jön az igazi, amikor nem ezzel a témával foglalkozol, amikor nem is számítasz rá... Remélem, azért tudtam segíteni egy kicsit és ne érezd magad rosszul emiatt.
2017. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó pár hónapos a kérdés, gondolom még mindig semmi sincs azóta, de ha ennyire nagy gond neked akkor nem rossz indulatból de adok egy tippet menj és ismerkedj esetleg...

Ha téged nem keresnek próbáld meg te keresni őket :/ Ez a szomorú igazság, van hogy neked kell többet tenni egyes dolgokért. Egyébként nem nem szégyen hogy emiatt szomorú vagy + ott van hogy megcsaltak szóval amúgyis elég sza* kedved lehet.

18f

2017. aug. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!