Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogy, tudnék új embereket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy, tudnék új embereket megismerni, hogy tudnék beszélgetést kezdeményezni? Mennyire lehet bukás egy parkban idegent leszólítani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy barátnőt, megvannak hozzá a kellő belső tulajdonságaim, csak nem tudom, hogy tudnám ezt megmutatni, illetve nem tudom, hogy szólíthatnék le valakit úgy akár utcán bulihelyen koncerten neten bárhol vagy akármerre, olyan módon, hogy az ne hangozzon furcsának a lány számára. Ebben szeretném segítségetek kérni. 21 éves férfi vagyok

2017. máj. 19. 19:48
 1/4 CFB ***** válasza:

SZerintem nem furi, ha csak úgy leszólítasz valakit. Persze csak ha az illető nem rohan valahova.

A park jó hely ismerkedésre. Akárcsak a szolidabb szórakozóhelyek - már ha van még ilyen :'D -. Akár buszmegállóban is leszólíthatsz számodra szimpi lányokat.

2017. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenhol van bukási esélyed, mert hát nem tudhatod, hogy az aktuális lánynak van e barátja e vagy sem, de ez ne ijesszen meg téged. Legyél mindig kedves, ne legyél annyira rámenős, odamehetsz és először is kérdezd meg nem zavarod e , ha az mondj nem az már egy jó jel, aztán mutatkozz be neki és mond el hogy nagyon szimpatikus vagy neki stb. Ha pedig buliba ismerkedsz elősször mosolyogj a kiszemelt lányra, ha vissza mosolyog és tartjátok a szemkontaktust akkor menj oda és mutatkozz be. :)
2017. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bárhol lehet ismerkedni pl akár itt is

Nekem irhatsz ha szeretnél

2017. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vonat jó erre, persze ha nem zsúfolt. Végigmegyek,és halátok egy nőt, aki megtetszik, bepróbálkozom, de nem vadul.
2017. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!