Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szoktam beszélgetni facebookon meg személyesen is és mondta hogy bejövök neki meg ő is nekem. Az utcán is ha találkozunk vissza nézek akkor ő is vissza néz rám és látszik rajta, hogy zavarba jön előttem. Azt tervezgetem, hogy ha legközelebb szembe jön velem oda lépek és megcsókolom. Szerintetek jó ötlet lenne?

2017. máj. 19. 20:08
 1/6 anonim válasza:
Jo otlet, de elotte meg egyik fiu haveroddal gyakorold a csokolozast.
2017. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy értelmes választ kérnék. Nem vagyok meleg.
2017. máj. 19. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak karold át,ez a csók azért túlzás ilyen hamar.
2017. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azér annyira hamar nincs mert decembertől tart
2017. máj. 19. 20:59
 5/6 A kérdező kommentje:
De megfogadom a tanácsod első lépésnek akkor csak átkarolom
2017. máj. 19. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:

És pár nap múlva jöhet a csók is :D az átkarolás sztm. Jó ötlet,mivel volt már olyan helyzetem,hogy váratlanul megcsókoltam a barátnőmet és egyből kaptam egy taslit.

Eléggé elhamarkodtam,megtapasztaltam,hogy lányoknál ezt nem szabad. 19/F

2017. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!