Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy nem kell az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem kell az ilyenekkel foglalkozni, de most igaza volt. Adnátok valami tanácsot ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik osztálytársammal összevesztünk valamit (még mindig nem jöttem rá, hogy min) és elkezdett cikizni. Ronda vagyok, kövér vagyok (ami igaz, csak nem látszik rajtam) és, hogy a lányok rám sem néznek. És ez szíven ütött mert igaza volt. Én személy szerint nem tartom magam olyannak akit nem lehet szeretni. Van rajtam egy pici súlyfelesleg (tényleg pici), picit introventált vagyok (tényleg picit, mert szívesen megyek el bárhova barátokkal, csak ők nem laknak a közelemben), nem vagyok a legviccesebb pasi és ennyi. Nem tudom mi lehet a baj. Vannak jó lány barátaim, de azok tényleg csak barátok. Senkinek sem tetszek, nem tudom, hogy mégis miért.... (igazából egy meleg pasinak egyszer megtetszettem, de szerintem csak azért, mert tényleg nem néznek rám a lányok és azt hitte, hogy én is meleg vagyok). Igazából van kettő lány akinek lehet, hogy tetszek, de ez a legkétségbeesetebb lehet. 1: indulok le a büfébe reggeliért és a csaj megfogja a válam és megkérdezi, hogy a büfébe megyek-e. Mondtam oda megyek és beszélgettünk....

A másiknál pedig még kétségbeesetebb vagyok: mentünk a Buszon és olyan érzésem volt mintha meg akarna csókolni. Ennyi, ennyi gyerekek. Ezek azok a lányok akik nem barátok mégis kommunikálok velük. Ezek az egyetlenek akiknek "lehet", hogy tetszek, de tudom, hogy nem tetszek nekik, csak a kétségbe eséss hiszi ezt.... egyébként én 15/F vagyok aki már mutált, már 14 évesen túl esett rajta és egy fél éve a növekedésem is megállt szóval kérlek ne mondjátok, hogy éretlen vagyok. Oda figyelek a külsömre, a beszéd stílusra, udvairas vagyok (pl: mindig kiengedem elöttem a lányokat) és nem tudom mi lehet a baj...

Valaki segítene?

Egyébként Izmos és erős is vagyok (pl: a vállam marha széles). Engem még az zavar nagyon, hogy az unokatesóim külföldön élnek és évente 1-2x látjuk egymást, és mindenben jobbak nálam, okosabbak, sportosabbak, szebbek és most hoznák magyarországra a barátnőjüket, pedig jó lenne legalább ebben nem lemaradni....

Szóval tényleg kétségbe esetten keresio valakit. Eltudná valaki mondani, hogy mi a baj?



2017. máj. 19. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Esetleg próbálj lépni/kezdeményezni.

(Ha gondolod küldj képet privátba és mondok véleményt, de nem hiszem hpgy ez lenne a probléma)

2017. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az érettség nem a testi fejlettségtől függ. Márpedig ha azért kell csaj, hogy ne maradj le az unokatesóidtól meg az menő, akkor elég éretlen vagy. Egyévként ha erőlteted és rágörcsölsz, tuti nem fog jönni a megfelelő lány, csak amikor már nem is számítasz rá. Maradj udvarias és figyelmes, a lányok ezt szeretik meg a humort, ennyi. Egyébként ha csak nem vagy 200kiló háj, 500pattanás meg ilyenek, nem a külső a probléma itt szerintem
2017. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 15 évesen olyan elvárásokat támasztasz saját magaddal szemben, mintha már 25-35 lennél. Nyugalom, majd eljön mindennek az ideje, csak ezt 15 évesen még baromi nehéz kivárni, főleg azért, mert még nem tudsz eléggé nem foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak rólad, vagyis nagyon meg akarsz felelni az elvárásoknak.
2017. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!