Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ehhez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány az évfolyamon aki nagyon bejön nekem. Szerintem már észre vette, hogy néha-néha figyelem. gondolkoztam, hogy egyik szünetben odamegyek hozzá és ezt mondom neki Pl.: ,,Szia ne haragudj a zavarásért szeretnék veled beszélni egy-két percet.,, (félre megyünk, bemutatkozok ő is ) utána meg mondjuk mondanám, hogy ,, nagyon szimpatikus lánynak tűnsz szeretnélek megismer. Ha nincs ellene kifogásod akkor elmehetnénk moziba, vagy megehetnénk egy pizzát vagy esetleg sütiznénk egy jót?

Egy-két bókot beleszőnék még meg egy két +mondat csak nagyjából ez lenne ami eszembe jutott.

válaszokat előre is köszönöm.


2017. máj. 20. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki.
2017. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is örülnék neki.Sokkal jobb,mint facen csinalni.:)
2017. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez igy jo, jo hogy bátor vagy ezzel már van egy hatalmas elonyod
2017. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a beszed stilus kicsit eroltetett ebben a korban. Viszont az mindenkeppen pozitiv, hogy szeretnel vele eloben beszelgetni. De en inkabb igy szolitanam meg. (Alapbol akkor mennek oda hozza, amikr egyedul van) Szia xy vagyok. arra gondoltam, hogy estleg elmehetnenk egyutt valahova hogy kicsit megismerjuk egymast. Benne lennel?
2017. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az ötlet, viszont változtatnék egy-két dolgon. Inkább akkor szólítsd meg, ha egyedül van. És hagyd a bókolást, mert az csak komolytalanná és fogadásszerűvé tenné a szituációt. Csak simán hívd el! :)
2017. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!