Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nem vagyok zárkózott de nem is vagyok harsány. Soha nem jön össze egy sráccal se valamiért nem vonzom a fiúkat. Elég magas vagyok, de vékony. Szeretek új embereket megismerni, bulizgatni, de nem tudok kettesben beszélgetést kezdeni pasikkal és már elég magányos vagyok. A fiú barátaim szerint azért nem jön össze mert én olyan havercsaj vagyok. Min változtassak?

2017. máj. 21. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, nekem meg barátnőm nem volt:D

18/f

2017. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén nem tudom, hogy mi a baj, de tuti nem az a baj, hogy te olyan "havercsajos" vagy. Lehet, hogy a külsöddel van baj. Őszíntén elmondom, hogy a leírtak alapján nem úgy tűnik, hogy bármivel is gond lenne, szerintem csak egyszerüen nem találtad meg még azt akinem tetszel. Lehet rossz helyen keresgélsz! Ha akarsz privátban küldhetsz képet és elmondom, hogy mi a baj (ha van). ;)

15/F

2017. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KimiKomi válasza:

It's also the same as me...

Nekem is azt mondják a fiaim (igen, így hívom őket), hogy 'havercsaj' vagyok...:'D


#what #do #I #have #to #do #? :''Dd

2017. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!