Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nagyon imponál ha egy fiú mazochita?

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátom de gondolkoztam rajta hogy jó lenne egy ilyen fiúval kapcsolatot létesíteni.


Miért lehet ez? :/


14/l



2017. máj. 21. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert ez a fétised
2017. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont nekem is ez jön be
2017. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi az a fétis?
2017. máj. 21. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szexuális vágy fantázia mint pl a beöltözés a szexhez.
2017. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Öhm

Kösz

2017. máj. 21. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szadista hajlamod van, ergo szeretnéd megalázni. A mazochista pedig, mint tudjuk, erre vágyik épp. Ez kereslet-kínálat. Nincs ezzel gond, amíg a másik fél is erre nyitott. Nevezhetjük perverziónak vagy fétisnek is.
2017. máj. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De én nem akarnám bántani.

Épp ez az. Nem igazán örülnék neki ha mondjuk megkérne rá hogy rúgjam meg vagy hasonló de még is olyan jó lenne egy ilyen fiúval együtt lenni.

2017. máj. 22. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Rugj tokon! Pusztuljanak a leendo gyerekeim... Ha ilyen mondatot hallasz majd az eletben akkor menekulj!
2017. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1. Kifejthetnéd jobban ezt a kérdést.


2. Én ismerek olyat, aki mazochista hajlamú is, cigicsikket elnyomja a kezén meg mit tudom én!

2019. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!