Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhívtam egy lányt találkozóra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt találkozóra mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos elhívtam egy lányt találkozóra, hogy személyesen tudjunk beszélgetni, ismerkedni csak kicsit izgulok mit mondjak neki mit csináljak mit szokás ilyenkor tenni első "randin" még nem igen volt barátnőm sajnos pedig már 20 éves leszek egy két tipp jól jönne. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 21. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd hogy mit szeret csinálni, mivel tölti szabadidejét és egyéb dolgokat... Az a lényeg hogy megismerd, tegyél fel neki olyan kérdést ami érdekel téged vele kapcsolatban.És ha már tudsz róla olyan mint pl mit szeret akkor abban a témában eltudnátok beszélni mert érdekli őt, vagy esetleg olyan témát is felhozhatsz amit te szeretsz.Hobbijáról is sokat lehet kérdezni...stb...
2017. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem ismeritek egymást akkor vagy egy mozi és utána kajálás mert akkor tudtok a filmről beszélni és nem lesz kínos csend vagy ha a beszéd nem gond akkor egy séta valami nyugodtam helyen közben beszélgetés és megálltok egy kávéra vagy valamit enni esetleg plázázás
2017. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát most kezdtem el vele beszélgetni mert már régóta tetszik. Úgy beszéltük meg, hogy sétálgatunk egyet és közbe beszélgetünk fel tudok hozni mindig témát csak vele valahogy más zavarba vagyok előtte vagy hogy mondjam mert nagyon bele szerettem
2017. máj. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!