Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csomót beszélgettünk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomót beszélgettünk, utána kiderült, hogy van barátnője. Szerintetek ez a hajó mar elúszott? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval egy gimibe járunk, ő most érettségizik, én másodikos vagyok. Eddig nem nagyon láttuk egymást, de a ballagáson egyből megakadt rajta a szemem. Utána, mivel már nem kell bejárnia, neten beszéltünk, az első pár nap én írtam rá, de utána ő is keresett (nem tudom, hogy ez fontos-e).. egyszer csak furcsán kezdett el viselkedni, a végén kiderült, hogy van barátnője, és a beszélgetéseink miatt állítólag már sokat veszekedtek. Én erre azt mondtam, hogy ezt nem fogom erőltetni, és hogy nyugodtan elmondhatta volna, ha ezért nem akarna velem beszélni. Ő azt mondta, hogy szeret velem beszélni, mert jó velem, de lehet, hogy az lenne a legjobb, ha tényleg nem erőltetnénk most, de még biztos fogunk beszélni. Én azt mondtam, hogy ő tudja és elköszöntem. Eddig akikkel beszéltem, mindenki azt mondta, hogy túl rideg/bunkó voltam és nem így kellett volna reagálnom. Ez már több, mint egy hete volt, azóta nem írt. Szerintetek tényleg én voltam a bunkó, ti hogy reagáltatok volna?

#ismerkedés #barátnő #kapcsolat #bunkóevagyok😅 #vanemégremény??
2017. máj. 22. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Csak barát:D
2017. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van barátnője. Ez a hajó igazán sosem állt a te kikötődben (haha szóvicc ,nem hagyhattam ki:D)

De komolyra fordítva ,nem tudom miért nem mondta el. De végül is a te szempontodból ez most mindegy pláne utólag. Szerintem korrekten lezártad ,felesleges itt kavarni.

Majd ha esetleg szakítanak és tetszel neki akkor úgy is keresni fog.

2017. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez már lassan két hete volt, de alig bírom ki, hogy ne írjak rá 😬 van valami ötletetek, amivel "elfelejthetném" őt egy kis időre, vagy ne érezzek késztetést erre a szörnyű cselekedetre? 😂 egész nap csak rá tudok gondolni, és arra, hogy mi lett volna, ha nem mondom ezeket neki, és még mindig beszélnénk
2017. máj. 23. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Detto. egy srác jóideje olelget, sokat beszélgetünk tök jól elvagyunk és jött az a téma h van e barátom (bele vagyok esve) én mondtam hogy nincsen erre ő mondta h neki van barátnője.. nem tudom mit csináljak :(
2017. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs van barátnőm!
2017. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy hagyom az egészet :) utolsó, neked mi bajod van?
2017. máj. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!