Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytassam a beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a beszélgetést vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már régebben majdnem egy hónapja beszélgettem. Amikor beszélgettem vele láttam rajta, hogy zavarban volt és közben állandóan mosolygott. Sajnos azóta nem tudtam vele beszélgetni mert az érettségi is közbe jött meg amikor láttam a vonaton akkor meg sajnos nem mertem odamenni hozzá. Azt vettem észre, hogy amikor felszáll a vonatra nem szokott köszönni, olyan mintha észre sem venne.


Azt szeretném kérdezni, hogy lehet nem is érdeklem vagy csak arra várhat, hogy én lépjek?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 23. 06:17
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim válasza:
100%

eles suta vagy a csajokhoz draga baratom xd

ha tenyleg lattad rajta hogy zavarba volt (megpedig miattad!) es kozben vegig mosolygott, akkor miert nem probalsz meg beszelgetest kezdemenyezni vele? latod a vonaton, koszonsz, ha a csaj ul akkor megkerdezed hogy odaulhetsz e.. elkezdetek dumalni.. es a dolgok majd szepen alakulnak ha tetszel neki. csak ne legyel nagyon felkeszuletlen, ne legyen sok kinos, hosszu, szotlan perc amikor azt se tudod mit mondasz

2017. máj. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%

Neked kéne lépni.

Zavarban van, ami ciki dolog. Nem fog merni vállalni ilyet, csakhogy jobban mégismerjen.

2017. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem mersz odamenni hozzá, és megkérdezed tőlünk, hogy vajon érdekled-e? Az ilyen nyiladozó érzelmeket ápolni kell, folyamatosan szinten tartani. A vonaton nincs érettségi, ez nem kifogás! Ne csodáld, ha nem köszön (nem neki kell először!), egy hónap után rájött, hogy semmit nem várhat tőled. Próbálj újra beszélgetést kezdeményezni vele, ha nem utasít el azonnal, lehet még reményed!
2017. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm a válaszaitokat teljes mértékben igazatok van. Azért nem igazán merek beszélgetni a lányokkal mert igazság szerint még sosem beszélgettem lányokkal.Ő volt az első lány akihez odamentem és beszélgettem vele.Így érthető, nincsen önbizalmam. Ha holnap látom a vonaton minden féle képpen oda megyek és beszélgetek vele. Ha nem adom meg magamnak az esélyt akkor sosem fogom megtudni, hogy van-e esélyem nála. Megmondom őszintén sajnos félek a lányokkal való beszélgetéstől mert az az érzés van bennem, hogy úgy is elhajtanának. Igazából az a legnehezebb, hogy hogyan kezdjek el vele beszélgetni utánna ha van közös témánk akkor már könnyebben megy.


Annyit szeretnék még kérdezni, hogy hogyan lehetne egy kicsivel több önbizalmat szereznem?


Válaszotokat előre is köszönöm.

2017. máj. 23. 14:57
 5/59 anonim ***** válasza:
figyi oda mesz es ha megengedi hogy leülj kerdezd meg mit szeret stb es akor onan mar jön magátol ;D majd ird le hogy sikerült ;D
2017. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén mondd el neki, hogy nem igazán mertél hozzá közeledni,de rájöttél, hogy így sose fogtok tudni beszélgetni, pedig ez neked nagyon fontos! Így látja, hogy tetszik neked (még ha nem is mondod ki). Sok sikert!
2017. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm, hogy segítettek nekem. :)


Feltétlenül megírom, hogy mire jutottam.

2017. máj. 23. 20:54
 8/59 anonim ***** válasza:
nos hogy sikerült ?
2017. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Szia. Vártam ma 3 óra hosszát de nem találkoztam vele.
2017. máj. 24. 18:31
 10/59 anonim ***** válasza:
uhh szivás ne add fel
2017. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!