Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy sima, hétköznapi beszélgetésben a srác egyszercsak nem válaszol? 17L 21F

Figyelt kérdés

Egyik este azzal hülyültünk (főleg ő), hogy hogyan szöktessen meg itthonról "iszogatni". (Persze abszolút csak hülyülés volt, egyikünk se vette komolyan.)

Aztán amikor a normál határokig kimaxoltuk a témát, és ő se nagyon írt semmit, meg én se, akkor mondtam, hogy másnap keresztelőre megyek, és tökre várom, mert ott lesz tök sok ember, meg stb stb. Gondoltam, hogy mégis csak magasabb röptű téma, mint a kocsmázás... Meg ebből elindulhat egy értelmes beszélgetés. De ő annyit írt vissza, hogy "jól hangzik☺" aztán mondtam még róla pár szót, mire ő csak egy smileyt küldött. És mivel nem akartam csak én beszélni, megkérdeztem, hogy "és te mit csinálsz a hétvégén?☺", és azóta néma csönd van. Ez volt másfél hete.


Mi van ilyenkor?

Nem szeretnék ráírni és megkérdezni, mert akkor azt hinné, hogy futok utána, mintha ez nekem olyan fontos lenne. (Azért akarom ezt elkerülni, mert a chatünket visszaolvasva is végig én voltam a "lelkesebb" fél, pedig semmi ilyen nem állt szándékomban, nem is szeretek soha én dominálni, és ha ráírnék, az olyan lenne, mintha ezzel megsértett volna vagy valami, pedig ilyenről szó sincs.)


Viszont azért jó lenne tudni, hogy mi van.


Nem mondanám magam nyomulósnak, meg mindig ő írt rám, és szerintem semmi olyat nem mondtam vagy csináltam, ami miatt ennyire random, szó nélkül be kellett volna offolnia.


Fiúk ti mikor és miért csinálnátok ilyet?


Mi a véleményetek a szituációról?


Nekem mit kéne tennem?



2017. máj. 23. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem járunk --- ha ez számít, és nem lenne egyértelmű
2017. máj. 23. 22:09
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Láttatok egymásról képet?
2017. máj. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Találkoztunk is 1x amikor megismertük egymást, 1x meg megbeszélve.
2017. máj. 24. 05:45
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Dugtatok?
2017. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok k...rva, ő meg mint rendes fiú, nem azt keres, és amúgy írtam is, hogy nem vagyunk együtt.
2017. máj. 24. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Az hogy nem vagytok együtt nem zárta ki azt hogy dugtatok-e már.
2017. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ha kifogyok a szuflából olyankor szoktam azt csinálni, hogy félre teszem az illetőt egy kicsit de ez vagy pár óra, max 1 nap.. nem 1 hét O.o

Várj még egy hetet ha addig semmi akkor írj rá, hogy "Szia, miújság? Régen beszéltünk :)" deee szerintem ne éld bele magad a dologba, nekem ha tetszik egy lány, nem csinálok ilyet.. annak ellenére, hogy introvertált vagyok, minél inkább azon lennék, hogy élőben többet találkozzunk.


22F

2017. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 hát jó, kinek mi fér bele a nem utcalány kategóriába...


#7 köszi a választ! Először én is azt gondoltam, hogy kis időre félretesz, majd később ír, de hát rohadtul nem írt, és nem tudom, mi van most.


Mivel kérdéssel ért véget a beszélgetés, nem szeretnék én lenni a következő, aki ír, nem fogok loholni utána.... Vagy ha később ráírnék, az nem keltené ezt a hatást?

2017. máj. 24. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!