Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú hajú fiúként hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hajú fiúként hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy hosszú hajú fiúként hol tudnék ismerkedni?

Nem sorolnám magam a csúnyák közé, de azért egy Andy Biersack sem vagyok, átlagos külső, csak hát a hosszú haj miatt rossz első benyomást keltek a lányokban, viszont semmi pénzért nem vágatnám le. :D


A rocker lányoknál próbálkoztam be, sikerélményem is volt, amit később csalódásként vettem fel, mert a szubkultúra híveinél itt sajnos a bástya bornál és a 80Ft-os kólánál kimerül a szórakozás fogalma, a beszélgetésekben használatos témák pedig a szexnél kezdődnek és érnek véget.


Én is rocker, vagy inkább metalhead vagyok, de ez a közösség egyáltalán nem vonz, így az lenne a kérdésem, hogy van-e valami olyan szubkultúra, amelyikbe csatlakozva nőnek az esélyeim? Esetleg tiniknek fenntartott ismerkedős oldalak léteznek-e? :D


Vidéki vagyok, így élő ismerkedésnél tényleg csak az alkesz-herbás rocker lányok meg a rövid haj kedvelői léteznek. >.<


17/F



2017. máj. 25. 18:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hobbid alapjáni ismerkedés vagy még szerintem fb-s csoportokban
2017. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Hol vannak ezek a bástyás hölgyemények? kérdésem, ha la fiestával állítok be akkor taroltam?
2017. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Fb-n nem igazán tudom hogy lehet, én nem próbáltam még, de sok ismerős igen, és legtöbbször koptatják őket a lányok. :D


2-es Borsodban, itt mindennel tarolsz, ami üvegben, és nem palackban van. ^-^

2017. máj. 25. 18:52
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Nincs bajom a hosszú hajjal, Manson is tetszett amikor nagyon-nagyon hosszú volt a haja. Nem vagyok az a bulizós, szóval engem nem tudnál megvenni borral. :D Amúgy korcs vagyok, ha gondolod, írhatsz. 16/L
2017. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
3%
A kérdésed alapján valamelyik pszichiátriai osztályon.
2017. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem voltak, de köszi puszi. <3
2017. máj. 25. 19:24
 7/28 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 19:24

Legalább van humorod.

Kellemes meglepetés.

:-)

2017. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
^-^
2017. máj. 25. 19:55
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne általánosíts. Én lány vagyok, rockot hallgatok, és egyáltalán nem jellemző rám amit leírtál. Egyébként az anotalkon pl. tudsz ismerkedni, vagy yellow-on. Meg itt, gyakori kérdéseken is lehet találni normális embereket egy kis szerencsével.
2017. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem általánosítottam: "a szubkúltúra híveinél itt", itt, mert az ittenieket ismerem. :D Gondolom, hogy nem mindenhol jellemző az antiszociális punkszerű életmód. :)

Köszi a választ! ^^

2017. máj. 25. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!