Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Undorito fiukent egyedul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorito fiukent egyedul elhetem le az eletem?

Figyelt kérdés
Egy gusztustalan, undorito 17 eves fiu vagyok. A jo oltozkodes es az eddzes nem segitett rajtam. Hiaba a kockahas, meg az igenyesseg ha rusnya vagy. Mit erdemes tennem? Varni es varni egyre maganyosabban, ahogy telnek mulnak az evek?

2017. máj. 25. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy az izomtól vagy az éhségtől kockás a hasad
2017. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Izomtol, majdnem 2 eve eddzem
2017. máj. 25. 23:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne már, épp várom, hogy végre megjöjjenek egy új filmre a kritikák, gondoltam ökörködök egy kicsit erre ilyen kérdések.


Állj le az öngyűlölettel, onnantól minden oksa lesz.

Hidd el nekem is bevált, amint másképp kezdesz el tekinteni magadra, a világ is másképp néz rád, no meg persze a lányok is!!


Szép test, jó öltözködés, ez már olyan dolog ami a többségnek nem megy, nézd meg milyen nyomin öltözködnek.

Ha nem te vagy Brad Pitt vagy a helyi helyes csávó még nem dől össze a világ!!!

2017. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ok csak en nem helyes nem vagyok hanem nyomorek fejem van
2017. máj. 25. 23:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne?

Nem nézhetsz ki úgy mint egy ork sehogyse, pedig még azok se mind csúnyák :D


Mondjuk rám is mondta már lány, hogy nyomorék fejem van, szerelmes voltam majdnem belehaltam.

Kellett egy kis idő míg visszaépült az önbizalmam.

Egy másik csaj konkrétan, aki meg imád XD


Nem volt nálad ilyesmi???

2017. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem evekig megalaztak, gunyoltak, kinevettek
2017. máj. 25. 23:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Na akkor itt van a galamb elásva.


Ilyen velem is volt, bántottak, pénzem lehúzták, tízóraim mert kis nyomi voltam és megvertek ha nem adtam!!!


Vissza kell építened az önbizalmadat, olyan lányok társaságát keresni akik láthatóan szelídek és lelkileg is foglalkozz ilyen dolgokkal.


Olvass, filmezz, hallgass nyugtató zenéket, építsd a lelkedet!!

Lesz lány aki értékeli hidd el.


Írj privátot nyugodtan, ott írok hosszabban csak itt nem, mert van aki ENGEM ITT FIGYEL és az a csaj inkább csak MEGALÁZNA így maradok a privátnál.


Írj :)

2017. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ment a privat

Bar egy uzenet eleg lenne hogy emberien nezzrk ki

2017. máj. 25. 23:40
 9/11 anonim ***** válasza:
mondják, hogy szépség belülről fakad és ez így is van. Ha elfogadod magad úgy ahogy vagy, ha jól érzed magad a bőrödben, ha magabiztos vagy mindegy milyen a fejed vagy a hasad. A legfontosabb, hogy azt lássak rajtad kiegyensúlyozott és magabiztos vagy.
2017. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A "magabiztossag" nem latszik

Plusz a mai nonek csak az a lenyeg hogy fel mer e majd masok elott vallalni!!! :(

2017. máj. 26. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!