Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha 17 évesen nincs barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 17 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
ez nem gáz, ez életképtelenség, főleg hogy idejössz ezzel bőgni és várod, hogy akkor valamelyik itteni lányszerű lény rádírjon.
2017. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nagyon gáz, hogy 17 évesen nem csak a dugáson jár az eszed. Menj csajozni, bukj meg, aztán segédmunkásként majd háremet tarthatsz.
2017. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Nem gáz. Így legalább nem szaporodsz.
2017. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Mégis miért lenne gáz?

Tudsz nélküle élni, vagy tévedek?

Legalábbis én tudok barát nélkül élni, szóval nem fogsz belehalni. ;) :D

16/L

2017. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én 21 vagyok és nincs barátnőm,szerintem nem gáz.Időbe telik megtalálni a mai világban egy rendes lányt ha nem csak dugni akarsz
2017. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annak érzed az, ha nem nem.
2017. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

igen, minden ciki amit annak érzünk, és semmi amit nem:)

ha felvállalsz valamit az nem lehet ciki

ha akarsz próbálkozz élőben,facebookon, ha nem jön össze nincs para 17 évesen én magányos és szeretethiányos voltam, de visszagondolva jó is volt hogy igy történt, magammal foglalkozhattam és amikor megtaláltam a párom akkor igazán tudtam értékelni hogy van valakim

2017. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én 17 éves lány vagyok, és nem is volt sosem kapcsolatom.
2017. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Ebben a korban csak akkor van az embernek barátnője, ha olyan a kisugárzása. Erre meg általában azok ragadnak, akiknek ennyi is elég. 17 évesen egyébként a legfontosabb a tanulás. Ha egyetemre mész, hirtelen ki fog tárulni előtted a világ. Egyébként idő kell belejönni, de pár év múlva már az ember "hódít", és nem csak a mosolyával akar megnyerni valakit.


Más lapra tartozik, de sajnos ritka sok retek mászkál a városokban egóval az egekben, akiket nem igazán lehet nőnek nevezni. Kívülről nagyon csinosnak látszanak, ezért úgy érezheted, hogy az önértékelésedet rombolják. De ha végigméred ezeket, majd látni fogod, hogy nincs ott több, mint tetkó, piercing, műköröm, repedező vakolat, iphone, napszemüveg a hajban, na és az elmaradhatatlan csámpás járás.

2017. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2017. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!