Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 100kg feletti csajok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100kg feletti csajok! Nektek volt már szerencsétek párkereéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tippek, ötletek, hogy milyen srácoknál érdemes próbálkozni kövér lányoknak? :))

Utálkozó kommentekből kapok éppen eleget szóval azt ne nekem írjátok légyszii.

Köszönöm a válaszokat. :)



2017. máj. 27. 22:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Mi ez a kérdés, te jóságos ég! Hogy ne lenne már szerencséje a ducibb lányoknak a párkeresésben? Ők is ugyanolyan lények, mint a többi ember! A külső csak egy bizonyos mértékig számít... Ha valakit csak az alkat érdekel, az vessen magára! Sőt, vannak olyan emberek, akiknek kifejezetten a húsosabb csajok tetszenek! Ne érezd magadat rosszul emiatt! :) Üdv: Egy 50kg alatti lány. (Ezt azért írtam le, hogy lásd, nem azért bíztatlak, mert "sorstárs" lennék.)
2017. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! :)
2017. máj. 27. 22:56
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Dagi
2017. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
En a lefogyassal probalkoznek, tuti tipp 😏
2017. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
14%
Írj rá Lagzi Lajcsira 😀
2017. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

3-as: Idióta. Érzéketlen. Bunkó. Látod, más is tud szavakkal dobálózni. :) Annyi a különbség, hogy akibe szorult minimális gerinc és empátia, az nem tesz ilyet, ha negatív választ is ad, legalább kifejti. (Mielőtt bárki beszólna: 156 cm/44 kiló vagyok, tehát nem az önérzetemet sértette meg, szimplán nem bírom a primitív embereket.)

És hogy ne legyek teljesen off: biztos vagyok benne, hogy vannak olyan fiúk, akiknél nem probléma a súly, sőt, itt gyakorin is több olyan kérdéssel találkoztam, ahol direkt teltebb lányokat kerestek. Sok sikert!

2017. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%
Igen, "súlyos" eset lehet az a fiú aki súlyos lányt keres 😍
2017. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%
Őszintén? Aki ennyire nem törődik a saját testével, hogy 100 kilósra felhizlalja, mint egy disznót, az mégis mit vár??? Mégis mi az isten lenne vonzó benne?? Talán az a végtelen lustaság, amivel 1 gramm erőkifejtést nem tett egész életében? Vagy a végét nem erő zabálások csalfa öröme, ami egy kis kielégülést nyújt a szánalmasan hájas életében? Oh tudom milyen bunkó vagyok, miért nem fogadlak el targoncástól, mindenestől, hogy merészelem szóvá tenni, hogy akár TEHETNÉL is azért hogy lefogyj!!
2017. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%
Én ismerek egy számodra megfelelő csávót, valami Molnár Krisztián a neve... 🐋🐋🐘🐘
2017. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%
btw nem gerinctelen/primitív vagyok, szimplán csak troll. Sajnálom ha megbántottalak. Sok sikert a továbbiakban Mrs. Molnár 😀🐋🐋
2017. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!