Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose fogom megérteni, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogom megérteni, miért van ez?

Figyelt kérdés
Lányok! Mondjatok el nekem hogy miért jo az hogy ha egy helyes fiú a baratotok? Mitől lesz neketek jobb hogy ha egy helyes jóvágású fiú a baratotok? Csak annyi a kérdésem hogy miert vannak ők előnyben?illetve akik jatszák a magymenőt?Akik meg kevésbé helyesek de van belsőértékűk azok meg le vannak szarva!12-18 éves lanyok véleményére kíváncsi vagyok,de minden korosztály véleményt meghallgatom!

2017. máj. 28. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogod megerteni soha :/
2017. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lány vagyok, de javaslom gondolkodj el azon, hogy ki mellett jobb felkelni reggelente, kivel mész szívesebben az utcán vagy bárhol ahol mások is látnak, és ki a valószínűbb, hogy beugrik a fantáziádba : egy szép, vagy egy csúnya lány? :)
2017. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy megfejtés ehhez, mindenki maga eldönti ki jön be neki. Nyilván az aki jobban néz ki és menő (tinikénél a menők mindig is előrébb voltak.) Most kicsit úgy érződik te nem vagy helyes és ez fáj neked, erre azt tudnom mondani, ez van. Ez az élet.
2017. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel miért jó egy fiúnak ha egy gyönyörű lány a barátnője? Miért nem jó neki egy csúnya lány is?

Miért fontos ,hogy egy lánynak szép arca legyen ,formás feneke , vékony dereka , nagy mellei , hosszú haja , stb.

Pont ezért:)

Ez oda-vissza megy.

Mindenkinek vannak bizonyos elvárásai azonban vannak a média által kreált elvárások (amiket hozzáteszem nem hétköznapi emberek mutatnak be/képviselnek hanem olyanok akik megtudnak fizetni egy személyi edzőt , ilyen-olyan plasztikai műtéteket , méregdrága szépségkezeléseket ésatöbbi)amiket a társadalom majmol , elfogad és egy idő után már ezek lesznek az alap elvárások.

Mindemellett is relatív a szépség valamennyire , mert nem egy lány ismerősöm van , akikre azt mondják ,hogy szépek , de szerintem csak jó alakjuk van , amúgy meg lófejük.

Ugyanígy vannak srácok akire sok lány rá van kattanva de nekem nem tetszenek , csak azért mert kockahasuk van , ha az arcukat nem találom vonzónak.

2017. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem vagyok ronda még valaki azt hinné hogy siránkozom! Ki mellet kelek fel? Xd szerintem tökmindegy hogy nezki ha szeretjük. A kérdésemre továbbra sem kaptam olyan választ ami megérteti velem! Itt nem Helyes vs Ronda, hanem hogy miert jo ha egy olyan fiú vagy lánnyal akarnak járni sokan aki esztétikailag kiemelkedő, ahelyett hogy a belső értékeket neznék es nem az álarcot!
2017. máj. 28. 20:53
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a helyes fiúval /szép

csajjal mutatkozás vagy járás csak egy versengés! Akinek szebb és jobban nez ki a párja akkor ők azt gondolják hogy jobbak a többieknél! Ez persze idő múlásával változni fog de ez inkább a 12-18 evesekre vonatkozik! " azzal kell járni aki divatosan öltözik es 1282727 lajk van a profilképén" :)

2017. máj. 28. 21:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Ezt írtam le neked az előbb. Mindenki látja a hírességek életét , értékeit , párkapcsolatát és az emberek ezt majmolják.

Mondok egy példát. Nem olyan rég Kyle Jenner kitalálta vagy újra divatba hozta a parkettfonásos két copfot. Futótűzként terjedt a neten és pár napon belül már majdnem MINDENKI így hordta a haját.

Azonkívül a szerelemhez testi vonzódás is kell. Persze előfordulhat hogy akaratlanul beleszeretsz valakibe pusztán a személyisége miatt , és akkor már tetszeni fog a külseje vagy kevésbé zavar/tűnik fel , de ez ritka. Ez olyankor fordulhat elő ha valakivel csak barátkozni tervezel vagy sok időt kényszerültök úgymond együtt tölteni.

De olyannal te se fogsz elkezdeni ismerkedni , pár találás céljából aki egy minimálisan sem vonz.

2017. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért sztem mert a legtöbb alja ember azt szereti ami minél egyszerűbb és amit minél könnyebben megért és amit minél könnyebben el tud érni.

Ha külseje jó beérik vele, mert megfogja őket és nem kíváncsiak a belsőre.

Én legalábbis így látom sokakon.

17/F

2017. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
21:02 -es így van! Talán ez lehet az oka amit leírtál! Előbb utóbb a belső érték felülírja a külsőt csak az a kérdés hogy a tiniknél miert nem ! Most mondanám azt hogy naívak meg még kicsik meg érettlenek de az ő gondolkodásukat nemertem! Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 28. 21:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Oszinten en ezt eleg hulye kerdesnek tertom es alapvetonek. Mindenki az mondja h nem a kulso hanem a belso a lenyeg. Kozbe nem. Senki nem jonne ossze egy szamara csunya lannyal/fiuval. En nem is tudnek olyanba szerelmes lenni akit az elso ranezestol csunyanak es nem tartok helyesnek. Meg h mitol jobb ha egy helyes, jovagasu fiu a baratunk?Miert jelennenk meg egy szamunkra csunya emberrel? Azert vannak ok elonyben mert elso ranezesrol nem azt latjuk h milyen a belsoje hanem a kulsojet latjuk. Az elso benyomas a legfontosabb
2017. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!