Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek bejönnek a gamer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek a gamer lányok?

Figyelt kérdés
Mármint a rendes, nem "ál gamer"-ek.

2017. máj. 28. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy bejönnek.Minden álmom egy kis aranyos gamer lány.
2017. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy vicc?? Természetesen, hisz en is kocka vagyok.😉
2017. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy a gamerlányból sok fiúnak a twitches lányok ugranak be, szóval érted mire gondolok, nem arra gondol, hogy mit csinál a lány, hanem hogy dögös...
2017. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
'A' gamer lanyok nem jonnek be, ha semmi mas temajuk nincs, mint hogy a legujabb WoW-kiegeszitoben hogyan mennek ejszaka 9 oras raid-re vagy hogy LoL-ban melyik host kell megvenni amelyiknek jok a statjai... hagyjuk mar ezt a 'gamer lany' dolgot, SZEMELYISEGED legyen, ne szereped.
2017. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Külsőleg bejönnek, de ha kockulás az élete és még ráadásul lusta is, akkor bocs de nekem nem kell.
2017. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem! Ln ki nem állhatom őket.
2017. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
szerintem a gamer lányok és fiúk is elég cinkesek
2017. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy bejönnek! Amikor megbeszéltük amit akartunk, olyankor ki is mennek. :)
2017. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak ennyi az egész személyisége akkor ja.
2017. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem vágyok olyanra aki az egész életét a gép előtt ülve tölti. Főleg nem ilyen lelki társ kell. Meg azért sem jönnek be mert mondjuk én rengeteget járok programokra (nem kocka találkozókra). Meg mi lenne a közös téma? Hogyan LoLozzunk, meg milyen hőst vett a csaj? Bocs de nekem számít az életem, amit a valóságban élek. Nem mondom hogy nem játszok gépen mert szoktam, de nem napi szinten, ha meg játszok akkor is 1-2 órát, mert nem köt le. All in all: Nem jönnek be a gamer lányok.

18F

2017. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!