Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha csúnya lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csúnya lányként nem az én "szintemen" lévő, hanem a helyes fiúk/férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

Csakhogy tisztázzuk, én pl.: az ilyen fiúkat/férfiakat tartom helyesnek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2017. máj. 29. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Már bocsi, de szerintem egyikük sem helyes
2017. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, legyen több önbizalmad. Az már rossz kezdet, hogy azt mondod, csúnya vagy. Ha annak érzed magad, miért hiszed, hogy mások máshogy fognak látni?


Másodszor, remálem tisztában vagy vele, hogy ezek közül egyik sem lesz a pasid. Szerintem teljesen normális, hogy jóképűnek tartod őket, de vannak más fiúk/férfiak is, akiknél mondjuk esélyed is lenne.

2017. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első hozzászólóval,egyikük sem helyes..sőt :D De látod,más az ízlésünk. Relatív,hogy a "csúnya" szó mit takar. Lehet,hogy pont tetszel az általad "felső kategóriás"-nak tartott fiúknak.Nem tudhatod mi az ideáljuk. Lehet,hogy véletlenül pont normális a gyerek,és nem a külső alapján ítél,vagy úgy tetszel neki,ahogy vagy. :)
2017. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^-^ 2.válaszoló: Tudom, hogy egyikük sem lesz a pasim, azért linkeltem a képeket, hogy nehogy egyből azt higyjék, hogy a magas, kigyúrt , borostás srácokat tartom helyesnek.
2017. máj. 29. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy csúnya lány.:) Mindenkinek más tetszik.

Több önbizalmat!

2017. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bejön A Dipló? :D
2017. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!