Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 24 éves srác vagyok és szűz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác vagyok és szűz. Mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? hol rontottam el? Még egy párkapcsolatom sem volt,pedig körülöttem lévők nem tartanak csúnyának sem,barátom sincs sok de viszont az ő véleményüket nem mertem ki kérni erről a problémáról egyszerűen félek hogy ők is eltávolodnának emiatt...van egy kis megtakarított pénzem,arra gondoltam hogy ezt kéne valahogy arra fordítani,hogy legyen valami egy lánnyal,de fogalmam sincs hogy kezdjek bele,egyébként ha egy ismeretlen lánnyal kell beszélnem nagyon zavarba is jövök,nem tudok kibontakozni,leblokkolok ezen is szeretnék változtatni.

2017. máj. 30. 00:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Olvasd el ezt, nagyon jó írás. Nekem sokat segített, bár én még csak 20 vagyok. [link]
2017. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerem a típust, 24 évesen mondjuk már én is kapkodnék, de igazából nincs gáz, lehetne ennél rosszabb is. Ilyen közel még sosem voltál a szexhez, mint most :D (időben)
2017. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? mit kéne tennem?
2017. máj. 30. 00:55
 4/11 A kérdező kommentje:
még annyit hozzáteszek azért,hogy próbálok divatosan öltözködni,adni magamra bár már rájöttem hogy ez se igazán számít...
2017. máj. 30. 01:34
 5/11 anonim válasza:
34 éves vagyok és szintén. :/
2017. máj. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Én ezt esküszöm nem értem...Manapság már annyira olcsók a prostik, hát nem igaz, hogy nem telik rá.

Tudom, most az jön, hogy de ti az igazival akarjátok blabla. Na ezt a szent szöveget nem veszem már be, amióta elmúltam 5 éves. ;-)

A leendő igazitokkal szemben is inkorrekt lenne, ha ő lenne nektek az első, mert olyat még nem látott a világ, hogy valaki kitartson amellett, akivel először ketyintett. mindig, MINDIG ki akarják mással is próbálni.

2017. máj. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6! Már hogy ne látott volna? Édesanyám 22 éve van együtt édesapámmal,és vele veszítette el. Soha nem csalták meg egymást.

Én 2 éve vagyok a párommal,aki már a vőlegényem is, és soha nem voltam mással rajta kívül.


Kérdező! Szerintem egyáltalán nem gáz, legalábbis nem gázabb,mintha mindennap mással csinálnád. A zavarba jövés pedig külön szimpatikus szokott lenni sok lánynak.

2017. máj. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért tini kategória ?? Remélhetőleg agyilag nem az vagy.
2017. máj. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz nyugi:)

Arra viszont törekedned kellene, hogy nők közelében fel tudj oldódni, mert akkor tényleg nem lesz komoly, boldog párkapcsolatod, vagy ha igen az nagyon nehezen.

2017. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez csak neked baj :D Én örülök, hogy eggyel kevesebb hapsi szexel nőkkel :D és az nem én vagyok, hanem te xD
2017. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!