Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nem tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,de az életem során még senki nem mondott rólam semmi pozítívat,főleg külsőleg.Így hát nem is törődtem a dologgal,úgy voltam vele,hogy csúnya vagyok és kész.Az utóbbi években sok időt töltöttem az interneten,ismerkedtem,persze kép nélkül,amitől bátrabb voltam és ez önbizalmat adott nekem.Általában olyanokkal társalogtam,akiknek nem számít a kinézet,ezek a fiúk/férfiak általában átlagosak voltak,de mivel nem vagyok válogatós (kinézet téren),ezért szóba jöttek nálam még az átlag alattiak is.Az utóbbi hónapokban 4 embernek küldtem képet magamról,mert már hetek/hónapok óta beszélgettem velük,és tényleg kedveltek,valaki még szerelmet is vallott,aminek nagyon örültem.Ezért gondoltam,miért ne...Küldtem képet.Na,azóta se szív,se viccelődés,alig írnak nekem,miközben megkérdeztem tőlük,hogy őszintén mondják meg,hogy mi a baj velem,vagy hogy rondának tartanak-e.A válasz csak annyi volt,hogy nem,de nem vagyok az esetük.Ok...(Amúgy nem egy időpontban ismerkedtem velük,csak sz. rul fogalmaztam).Aztán az utóbbi pár napban rossz kedvem volt emiatt (is),és elgondolkodtam azon,hogy volt-e valaha életemben olyan pillanat,hogy egy fiú megnézett volna,vagy mondtak-e nekem bármit is,amitől kevésbé érezném magamat feleslegesnek e világon.De nem...Szánalmasnak is érzem magam emiatt,na meg nem értem,ha ,,nem vagyok csúnya'',akkor csak kéne tetszenem valakinek,nem? És tényleg nem tudom az okát,lehet szerencsétlen vagyok,de akkor is...Van itt olyan rajtam kívül,akinek hasonló gondja van? (Képet ne kérjetek).
2017. jún. 5. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Megesik hogy tényleg nem vagy az esetük,nekem hasonló az helyzetem,annyi külömbséggel hogy volt már kapcsolatom,s sokkal több az önbizalmam,de néha én is furcsálom hogy az ember rendes,kedves vicces mégis hiába.
2017. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Előfordul, hogy tényleg nem vkinek az esete, viszont szerintem néha elmehetnél napozni, mozogni, néhány újabb ruha, foglalkozni kicsit többet magaddal, az mindig jó, magabiztosabb leszel, kihozod magadból a maximumot, és jobban vonzzod majd a tekinteteket.


Tapasztalat! És szerintem semmi ördögtől való nincs ebben.


19F

2017. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én megértem a helyzeted.

Több lánnyal is levelezgettem már, néha csak gondolnak egyet és eltűnnek. Ugye milyen idegesítő?:D


Még semmiről se késtél le, rengeteg időd van még rendes fickókat megismerni. Ha valaki szarul érezhetné magát, az én vagyok, 18 évesen csaj nélkül:D

pedig nem nézek ki rosszul (tényleg:D) csakhát sose volt szerencsém, valami apróság miatt sose jött össze.

2017. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben én őszinte leszek esküszöm, megmondom mit javithatnál és kockázat sincs mivel úgysem ismerlek...:D 18F
2017. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah bocs nem olvastam hogy ne kérjünk képet, ha esetleg mégis úgy gondolod akkor nyugodtan.
2017. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tegyuk fel, hogy igaz amitol felsz. 15 eves vagy. Hidd el sokat fog meg valtozni a tested is es a szemelyiseged is. Akar 1-2 ev akatt is oriasi vtozasokon mehetsz keresztul. Legy magabiztos es adj a kulsodre.
2017. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!