Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik még nem csókolóztak, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még nem csókolóztak, és 14-16 év körül vannak, másnak is rossz vele egyidős vagy nála fiatalabb párokat csókolózni látni?

Figyelt kérdés

Az iskolában 3 pár is van:

-1. pár: kb. egy éve vannak együtt, face-en is folyton nyalják-falják egymást, meg a valóságban is, viszont kedvesek, aranyosak, meg tökre összeillenek.

-2. pár:a fiúhaverom, és a barátnője, nekik örülök, hogy együtt vannak, mert így legalább nem nyúz engem azzal, hogy nem lehet rendes, és szép csajt találni.

-3. pár: az osztály legsötétebb fiúja, és egy viszonylag értelmes lány, ma láttam őket smárolni a buszmegállóba. Azt sem értem, mégis hogyan meg miért csinálták, hiszen egy hete még kb úgy szerette egyik a másikat, és viszont, mint a tehén a henteskést.

Én még sosem csókolóztam, és ez engem eléggé zavar. Úgy gondoltam, hogyha az a 2 a buszmegállóban smárolt, úgy minden előzmény nélkül, akkor én is smárolhatok csak úgy, azzal aki tetszik. Viszont ilyet még nem csináltam, nem lenne túl illetlen dolog?

Szerintetek megtegyem, vagy rossz ötlet?

15/l



2017. jún. 13. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ha akarod. Számomra is elég frusztráló tud lenni, de olyankor arra gondolok hogy nemsokára nekem is lesz kivel csinálni. A frusztráló nem az hogy csinálják és undorító meg stb. hanem az hogy mindenki és ekkor meg eszembe jut hogy milyen magányos is vagyok. De sebaj hál istennek most van fontosabb dolgom is.
2017. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, kedves 1.!:D

Én nekem is a magánnyal vannak a problémáim, meg azzal, hogy az én koromban már szinte mindenki túl van már az 1. csókon/kapcsolaton.

2017. jún. 13. 13:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok, ilyenkor azért még nagyon sokaknak nem volt kapcsolata, nincs túl az 1. csókon, ne érezd magad rosszul ilyen miatt. Én nem tartom a csókot olyan fontosnak, hogy azt tartogatni kelljen, de mégsem jó visszagondolni rá, hogy olyannal volt az első akivel mondjuk megbántad. Szóval jól gondold át mit szeretnél és kivel, nem szégyen ha nem mész a tömeg után
2017. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igazából az a srác már 1 éve tetszik, igaz szerintem én neki nem annyira, max csak kedvel.

Részemről ezért nem lenne rossz ez a csók, mert tényleg olyannak adnám, aki megérdemli, viszont lehet, hogy neki nem lenne jó, mert szerintem még ő sem csókolózott.

2017. jún. 13. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
16 vagyok, és igen, nagyon zavar. Az osztályban szinte mindenkinek van párja, csak nekem nem jött össze azzal, akivel akartam.
2017. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd meg, nem lesz olyan! Legalább is szerintem...mert még én se csókolóztam.

Én mondjuk nem magát a csókot, hanem a szerelem kölcsönös érzését irigylem. (de mondjuk szerintem nálatok a 3. pár nem irigylésreméltó)

14/L

2017. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én most lettem 17 és még nem csókolóztam, de engem csak ritkán zavar. Szerintem még ráérsz izgulni, nyugodtan megvarhatod míg jön valaki ☺. (akinek tetszel azt úgy se érdekli, h még nem smaroltal😄)
2017. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindenkit bezöldeztem, köszi a válaszokat!
2017. jún. 13. 20:33
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2017. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
ne tedd!!!
2017. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!