Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyáron leszek 17, és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron leszek 17, és még sosem volt barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak fiúk az osztályomban, akik tetszenek, de ha eddig nem jött össze semmi velük akkor azt hiszem már nem is fog...vagy még lehetséges?

Lesz nyáron egy tábor, ahol egy csomóan leszünk, nem csak az osztályomból, ott hogy tudnék ismerkedni? Mert az azért fura, ha csak úgy odamegyek egy fiúhoz és elkezdek beszélni hozzá. :D



2017. jún. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura, hogy elkezdesz beszélni hozzá? Így indul általában minden beszélgetés, hogy a egyik fél elkezd beszélni a másikhoz:D A másik kérdésre meg lehetséges, nem ritka, hogy két ember az utolsó 1-2 gimis évben jön össze egymással. Szalagavató például remek alkalom erre. Amúgy szerintem csak azért hogy legyen barátod nem érdemes barátot szerezni, ha valakibe szerelmes vagy, akkor érdemes összejönni. 16 évesen meg még nem vagy lekésve semmiről, rengeteg huszonéves és idősebb van, akinek még soha nem volt senkije.
2017. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj oda hozzá, esetleg kérdezhetsz is tőle bármit ami éppen jön, hidd el, mi srácok szeretjük ha érdeklődnek rólunk ;)
2017. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljátok meg légyszi, hogy ahhoz, hogy elkezdődjön valahol a dolog ahhoz beszélgetni kell, az meg már más kérdés, hogy ki és hol kezdi el.


Ez majdnem olyan mint az én esetem.

Van egy lány folyamatosan bejár abba a boltba ahol én dolgozok diákként.

De amikor csak úgy arra járok vagy bemegyek venni valamit akkor sose találkozok vele, bezzeg mikor dolgozok és nem érek rá még arra se, hogy "szia!" akkor 675%, hogy bejön.

És ilyenkor szoktam agyvérzést kapni, hogy miért nem tudok akkor arra járni szabadnapon amikor ő is.


Nyugodt szívvel menj oda egy sráchoz aki ránézésre szimpatikus neked és beszélgess vele, haverjai majd jól kiröhögik ő meg remélhetőleg nem lesz egy bunkó seggdugasz majd. :D


20/F

2017. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd gáznak,mert egyátalán nem az és,ha csak úgy odamész egy sráchoz beszélgetni az meg nem fura,hanem király,pont azért,mert azt veszem észre,hogy mostanában az emberek furának tartják az ilyen fajta közeledést,de egy jól sikerült beszélgetés után,viszont nagyon értékelik,hogy mégis megtetted.

17/l,akinek még szintén nem volt barátja😉

2017. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezen görcsölni. Inkább keress pl diákmunkát. 17f
2017. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi ezzel nem vagy egyedül...17f
2017. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy inkább örülj, hogy mész táborba, én kb az összes táborlehetőségről lekéstem, nyaralás valószínű nem lesz (max ilyen 1 napos), az ismerőseim nagyrészt letojnak, nem érnek rá. 17f
2017. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!