Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magányos vagyok! Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok! Hogy lehet változtatni, hogy sikerrel járjak a barátnő keresésben? Szerencsétlen vagyok? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Annyira magányos vagyok, hogy minden nap már csak azon jár az agyam, hogy miért nem találom meg a szimpi lányt...? Egyszerűen már fáj, hogy úgy érzem, hogy nekem nem jár barátnő, mintha szerencsétlen lennék és nem tudnék tenni ellene! Pedig nagyon is szeretnék tenni ellene. Hiányzik egy olyan társ, aki megbízik bennem, szeret, őszinte hozzám, és bármikor tudok vele lenni, amikor csak szeretné. Érzem, hogy van elég erőm egy tartós kapcsolatra és tudom, hogy egy lány kéréseit teljesíteni tudom. És minden vágyam ez, mert én attól is boldog vagyok, ha már a barátnőmön látom, hogy boldog, mert megleptem valamivel. Már egyre jobban zavar, mikor elmegyek sétálni, vásárolni, hogy látok szép párokat és akkor úgy letörök, hogy én meg, egyedül vagyok és nem tudok mit tenni...Tömegfóbiás és zárkózott típus vagyok, és túl vékony :(... 15 F

Nap mint nap próbálom magam hitegetni, hogy ne sírjak már, mert nem vagyok férfi így, és ne nyavalyogjak, de egyszerűen túl érzékeny a lelkem is és a magány felőrlik engem...


Nagyon tudnék örülni, ha hasznos, építő válaszokat kapnék, azoknak előre is köszönöm. :)



2017. júl. 1. 21:58
1 2 3
 1/24 I noor Y ***** válasza:

Mikor oda értem h 15 vagy...ne nézz le de egy kicsit elmosolyodtam h tulajdonképpen mi is a problémád.

Én 17 vagyok és pl még nagyon sokan vannak akik idősebbek és még szintén nem volt senkijük sem.

Viszont ebben az életkorban többnyire a tapasztalatszerzés az egyetlen előnye a kapcsolatoknak ( vannak kivetelek )

És vannak olyan dolgok amikben meg kifejezetten hátráltat pl tanulas

Szvl van elonye es van hatranya is

En peldaul ugy vagyok vele hogyha lesz valakim ő akkor legyen olyan..ne csak egy a sok kozul...( szval erted h ertem? )

Na mind1 dontsd el h mit szeretnel mert ha csak az a lényeg h baratnod legyen akkor mindig vannak akik konnyen adjak magukat viszont ezt szemelyszerint nem javaslom

2017. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :) Rosszul fogalmaztam...nem csak egy barátnőt szeretnék! Egy olyan lány, aki illik hozzám, és elfogad olyannak, amilyen vagyok. Nekem sokkal többet jelent, ha van barátnőm! Ő akkor nekem a szememben egy olyan személy, akivek megoszthatom az èletem, több dolgot mondok el neki, mint a barátaimnak és egyedül ő képes nekem segíteni. Például a tömegfóbiámat biztos, hogy ha vele vagyok, akkor elmúlna...szóval én neki egy olyan magas tiszteletet szeretnék nyújtani, ami tényleg szívemből jön.

És lehet 15 vagyok! (Mindjárt 16), de nekem nagyon nagyon hiányoznak, pillanatok, a lányért tevések, boldogítás és szeretet... :/

2017. júl. 2. 07:28
 3/24 Vanda95 ***** válasza:
Szia ugyanebbe a cipőbe járok képeslennél hosszú távú kapcsolatra jól esne ha lenne egy srác akit boldogítani tudok ❤😔
2017. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Utolsó :) Nagyon köszönöm, hogy írtál! És örülök, hogy végre lánytól ilyen boldogító szavakat hallok, egy rossz nap után, csodás befejezéssel :)
2017. júl. 2. 19:28
 5/24 I noor Y ***** válasza:

Úgylátom neked már meg is oldódott a problemad ;)

Szurkolok nektek

2017. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Oh, köszi! nagyon nem számítottam erre..és most még is kedvezett a sors...de még mindig mosolygok, milyen rég láttam ilyen kedves lányt :)
2017. júl. 2. 19:45
 7/24 Vanda95 ***** válasza:
Hát te nagyon aranyos vagy❤ és köszönöm a kedves szavakat
2017. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi :) Oly jól esik nekem ez most, hosszas fáradozás után... És te is nagyon aranyos vagy <3
2017. júl. 2. 19:58
 9/24 I noor Y ***** válasza:
Jo akkor most jon az h irjatok egymasnak privibe
2017. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, tudom:) De azért köszi, hogy segítesz :) Már elkezdtük :)
2017. júl. 2. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!