Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok adnátok tanácsokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VASSZAKÁLL kérdése:

Lányok adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti milyen tanácsokat adnátok nekem 14 éves fiú vagyok. Egy évr kb visszautasított egy lány (bár elég rosszul próbálkoztam nála). Esetleg tudnátok tanácsokat adni hogy próbálkozzak?
2017. júl. 2. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is...mi az hogy "elég rosszul próbálkoztam nála"? Ez kicsit ki tudnád fejteni?

Másodszor,ez egy éve volt..azóta szerinted változott a helyzet? Lehet esélyed? Mert akkor érdemes megpróbálni,de ha ugyanúgy áll hozzád mint akkor,akkor nincs sok értelme újra megpróbálni.

Amúgy dícsérd meg a ruháját,nyakláncot/gyűrűt,mosolyogj rá,legyél kedves és udvarias vele...keresd a társaságát (de ne lógj a nyakán) , kérdezd meg hogy van,nyerd el a bizalmát,lássa hogy számíthat rád ;))

2017. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy másik lány tetszett meg.
2017. júl. 2. 13:13
 3/5 Vanda95 ***** válasza:
Ha pontosabban kifejtenéd lehet tudnák segíteni vagy üznetbe írd meg a neved ha van facebookod bejelöllek és segítek ha tudok!
2017. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Add önmagadat. Ez a legfontosabb. Ha bejön neki a személyiséged, akkor nyert ügyed van. Ha nem, akkor meg nincs miről beszélni
2017. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az tényleg fontos,hogy add önmagad,legyél vele,kedves udvarias,érdeklődj felőle,próbálj vele beszélgetni,közös témát találni stb...és ha már úgy érzed,hogy lehet esélyed,hívd el valahova :D remélem tudtam segíteni. :)
2017. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!