Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez így? Baj ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Baj ha szeretnék egy pasit? Miskolc közelében vagy miskolcon hol ismerkedhetek?

Figyelt kérdés
13/L (előre is kérlek hanyagoljátok azokat a kommenteket hogy inkább mennyek a homokozóba játszani) tehát már sok barátnőmnek volt pasija és nem kis ribik egy nagyon vallásos suliban voltam és azért oda olyanok nem járnak... én úgy érzem hogy nagyon jó lenne ha lehetne nekem is barátom de nem tudom hol ismerkedhetek iletve nem korai mondjuk a korosztályomban nagyon okos vagyok viszonylag jól rajzolok megyei versenyen is voltam már és nagyon korán érő típus vagyok DE ismerem a határokat szex eszembe se jutna de a párkapcsolat igazán jó lenne szerintetek baj ha ezek mellet barátot szeretnék? NEM ITT AKAROK ISMERKEDNI

2017. júl. 10. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal ha akarsz már valakit magad mellé,bár tényleg kicsit fura 13 évesen ilyet akarsz,de akár kezet is foghatunk mert én is korán érős fajta voltam/vagyok :D 16F
2017. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy ismerkedj velem de fiatal vagy hozzám :'D
2017. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen a környéken nagyon kevés az értelmes jó pasi sry
2017. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!