Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogyan irjak rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bartokbela@ kérdése:

Lányok! Hogyan irjak rá facebookon egy olyan lányra aki tetszik de élöben nem tudnék találkozni vele mert messze lakik és még nem ismerem?

Figyelt kérdés
Már megprobáltam többször de üindog elrontottam

2017. júl. 10. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ebből nem jössz jól ki.
2017. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tud magyarul?
2017. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ki ?-mi?-mivan?
2017. júl. 10. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy rontottad el?
2017. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Állandóa csak kérdezgetek ,rendesen nem tudok beszélgetni , unalmas vagyok
2017. júl. 10. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább hagyd ha többször próbálkoztál nála facebookon. Keres ő ha érdekled őt.
2017. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz híradókat, beszélgetős véleményműsorokat, legyen valami hobbid, ásd bele magad, stb. Aztán majd egy-két év múlva próbáld meg újra. Akkor már nem leszel unalmas, lesz miről beszélned, mert lesz véleményed a világ dolgairól.
2017. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!