Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsak le egy lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy lányt? Mi az amitől még nem vagyok nyomulós? Lányok, milyen leszólíts tetszene?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és ismerkedni próbálok lányokkal :)

Arra gondoltam, hogy elmegyek egy nagy parkba ahol van egy tó és ott próbálok meg lányokat leszólítani, kedvesen hozzájuk szólni és ismerkedni. Arra gondoltam, hogy talán ez nem olyan nyomulós, ugyan akkor, amennyire gyáva vagyok, talán magamat is megleckéztethetem ezzel :)

Csak nem tudom, hogy a rájuk köszönésen kívül, mi az ami nem gáz, ha mondok nekik. Nem akarok semmilyen szöveget betanulni, csak még is valaki korlátot szeretnék kiépíteni, hogy mi az ami sok, és mi az ami még nagyon gyerekes!

Persze, önmagam kell adnom majd :)

Pl. ha padon ülnek a lányok, akkor odamegyek, rájuk köszönök, hogy "Sziasztok lányok! Mit szólnátok hozzá, ha leülnék mellétek? / Nem zavarnék, ha leülnék mellétek? "

Nem tudom melyik az ami nem nyomulós, ugyan akkor, határozottságot mutat.

Azt megtanultam, hogy a kiegyensúlyozottságon sok múlik, meg a kisugárzáson. Például valamiért nem tetszik, azok, amiket sokan ajánlanak, hogy kérdezzek meg olyat, hogy hol megy x számú busz...vagy kérje papírzsepit...Ezek megkérdezése után, nem mehetek vissza közvetlen, a lányokhoz, mert hülyén veszi ki magát.. :/

Egyetlen mód, hogy két lány vagy egy lányhoz odamegyek és beszélgetek velük :) Egy amitől félek, hogy nem bunkóság, ha két lány fagyizik, vagy beszélgetnek éppen, és én odamegyek ismeretlenként a parkban és leülök és elkezdek beszélgetni velük..? _:( Sajnálom szegényeket, de így szeretnék ismerkedni :/

Mindenki azt mondta, hogy tegyek is valamit, mondjuk, hogy menjek ismerkedni...és rávettem magam és most van bátorságom már. :) Hiányoznak a lányok, és társaságuk. :(


Ezeket a direkt csajozós dumákat eleve kerülöm, hogy "Szia Cica, van gazdád?" Ki nem állhatom ezeket, sajnálom azokat a lányokat, akiknek ezt mondták :(

Lányoktól és fiúktól is várok tanácsokat :)



2017. júl. 15. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi voltam, mint te amikor én is elkezdtem ezzel foglalkozni. Amiket összeírtál, nagyon korrekt, látszik, hogy sokat kutakodtál a neten, de a korosztályod szerintem erre még nem áll készen. Ha mindenáron ehhez ragaszkodsz, akkor se nyiss egyből direktben. Ülj le a közelükben egy padra és szemezz velük. Ha látod, hogy néznek ,ne félj odaülni hozzájuk. Légy nyitott a spontán dolgokra és menni fog simán ;) (18/F) Remélem hasznos volt.
2017. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ, igen, rendben, így lesz..nagyon hatásos és hasznos válasz és tanács volt :) Köszönöm. És az nekem ciki, ha rájuk nézek, és félek, őket nézni? Vagy, ha elvörösödöm? Mert hajlamos vagyok rá...és ezért gondoltam, hogy leülök melléjük és ott is csinálhatom ezt ...csak kicsit könnyebb így nekem :)
2017. júl. 15. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem azt cukinak gondolják, ha kicsit szégyenlős vagy. Nézz csak bátran a szemükbe és mosolyogj, ne nagyon, csak egy kicsit.

Meg esetleg gondolj bele a helyzetükbe, hogy ők hogy élnék meg az adott szituációt. Van, hogy ami tök jónak tűnik fejben a valóságban baromi ijesztő. Még sok időd van gyakorolni. :D

2017. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem lehet elég korán elkezdeni :) Nagyon szeretnék már egy igazi barátnőt és nekem nem fontosabb ennél semmit
2017. júl. 15. 20:53
 5/12 anonim válasza:
Nem tudom mit tanácsolhatnék,nagyon aranyos vagy, ennyit akartan közölni :D Ilyenkor örülök, hogy lány vagyok, nehéz dolguk van szegény fiúknak, kitartás!) :)
2017. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsóa bíztatast ;)
2017. júl. 16. 09:04
 7/12 anonim ***** válasza:
De cuki vagy! :D Több ilyen srácnak kéne lennie.. Amúgy elsővel egyet értek, meg jobb előbb kifigyelni, hogy hogyan viszonyulnak hozzád.
2017. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) Bizony, ki kéne...nem akarok rájuk ijeszteni, de sajna BKK-n nem utazom és ezért nem tudok nagyon figyelni sem...maradt, az utcán leszólítós mód :) De rendben óvatos és türelmes leszek és kitartó :) Az a lényeg, hogy próbálkozzak és ne a seggemen üljek :) XD
2017. júl. 16. 19:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, Nagy Márk vagyok.
2017. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ezzel a modszerrel sajnos nagyon keves eselyed van hogy barmit is elerj lanyoknál. Ez tul direkt sajnos, a korosztalyod manapsag mar nem fogadja be ezt, fura es kellemetlen lenne ha csak igy odamennel, ha jo csajokhoz mesz oda es te nem vagy vonzo, jo kisugarzasu srac akkor valoszinu hogy kinevetnek, ha kedvesebbek akkor csak miutan par eroltetett beszelgetes kezdemenyezo egysorost elsutottel. Nem tudom pontosan hogy a korosztalyodban milyen esemenyeken ismerkednek uj emberekkel, egy buliban pl biztosan vagy a neten.

Nem bantas, csak feltetelezes hogy valoszinuleg visszahuzodo, bizonytalan,felenk srac vagy es az irasod alapjan nem lehetsz kozkedvelt.

Az hogy hianyoznak a lanyok buzlik, akkor hianyozhat valami ha valaha megvolt.

Ennyit a negativumokrol, lehet hogy nyers lehet igy elsore de hidd el profitalhatsz belole ha megfogadod amit irtam! Ha lenyeled ezt a sok javitast akkor egyszer te is lenyelethetsz valamit! Hidd el.

Annak ellenere hogy az irasod nekem gejl es mesterkelt, idegesito, azert ugy tunik jol bansz a szavakkal es intelligens vagy. Ez mar eleg lehet, viszont tisztaba kell lenned azzal hogy milyen lanyokhoz mesz oda, mivel az sajnos csak a filmekben tortenik meg hogy egy fullos csaj az elso benyomasat nem a kulsosegekre alapozza hanem ad egy eselyt a szemelyisegednek is! (Ne haragudj hogy azt feltetelezem hogy a belsod az erosseged, de ennek a kerdesnek a tenye es helye erre utalt!)

Mielott ismerkedni probalsz azzal legyel tisztaban hogy tudsz e kommunikaciot kezdemenyezni es fenntartani a lanyokkal, gyakorolj ismerosokkel illetve olyannal aki nem teljesen idegen, mert az bizony kemeny dio, nem a legjobb otlet azzal kezdeni a csajozast.

Ha tenyleg igy fogsz probalkozni akkor szerintem a lenyeg hogy ne tul direkten es tolakodoan kezdemenyezz, termeszetes legyen es csak csevegj veluk! Youtubon rengeteg video van csajozasi, ismerkedos, es onbizalomnovelo tippekkel, es a tapasztaltabb ismerosoktol, vagy edesapadtol is kerhetez tanacsot!


Sajnos elkepeszto utemben kurvul a vilag ugyhogy a te korosztalyod mar eleg felszines es kulsosegekre epult, de azert biztos akad meg hozzad hasonlo akinel sikeres lehetsz, hajra!


19\F

2017. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!