Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaha belém szerethet újra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha belém szerethet újra?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki tavaly szerelmet vallott nekem. Nem igazán jött be külsőleg, de a személyisége tetszett, emiatt barátok maradtunk. Azóta nem nagyon beszéltünk, nem is láttam...egészen a múlthét szombatig egy szórakozóhelyen. Teljesen kiedzette magát, megnövesztette a haját, szálkásodott nagyon sokat....egyszóval totál megváltozott. A haverjaival ült, én meg a barátnőimmel, megismert, de konkrétan le se szart, csak köszönt, azt is így félvállról.


Nincsen senkije azt tudom, és azt is, hogy nagy csalódás volt számára, hogy a múltban elutasítottam. De most úgy érzem, hogy változtak az érzéseim iránta.... Érdemes lehet beszélni vele?


2017. júl. 18. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég felszínes vagy, szerintem ne számíts semmi jóra. Szerelmet vall neked, te elhajtod a külseje miatt és most azt várod hogy teperjen érted? Szerintem felejtsd el
2017. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem, pontosan most én szeretném neki bebizonyítani, hogy tévedtem, én szeretnék "teperni".
2017. júl. 18. 18:02
 3/5 I noor Y ***** válasza:
100%

Hat az egy dolog h teperni szeretnel viszont realizalnod kell h ugyanaz az ember maradt belul ( esetleg kicsit valtozott) annyi a kulonbseg h izmosabb lett

Mivel ilyen a kulseje szamodra felertekelodott mindene de akarhogy is nezzuk jelen esetben a vonzalom a kulsobol indul ki.

Azelott is tetszett a szemelyisege de annyira mar nem volt jo h osszegyere vele

Nem lattad meg benne a lehetosegeket csak most.

Persze nem itellek el de ha akkor nem volt eleg jo neked akkor most se lesz mert egy tartos kapcsolatban a belso a legfontosabb mert mikor azt mondod valakire h szeretlek nem az izmaiert szereted hanem azert aki o valojaban

Szemelyszerint en nem szeretnem ha bki ezert gondolna meg magat mert egyaltalan nem tudnek vele hosszu tavu kapcsolatra gondolni

De mindenki valtozik...o is valtozott...hatha te is fogsz

2017. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az oké, hogy az izmai miatt kell csak neked, de mi lesz, ha kipukkan és újra izomtalan lesz, kiszeretsz belőle hirtelen? elég szomorú, hogy ennyire felszínes vagy
2017. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!