Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1evvel fiatalabb fiuval jarni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1evvel fiatalabb fiuval jarni gaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy fiu aki egy evvel fiatalabb mint en de nagyon erett. 1ev sok?

2017. júl. 18. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem az, de az már gáz hogy ezen gondolkozol.
2017. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Azt hittem járni azért járnak egymással az emberek, mert szeretik egymást. Legalábbis én ezért vagyok a barátnőmmel. Csalódnom kell, hogy sajnos mások ezt más alapján ítélik meg és kor, külső, "hogy legyen valakim" miatt jönnek össze mással :) De így sosem fog sikerülni egy normális kapcsolat.


Gáz, hogy megkérdezted.

2017. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

1 év az semmi se. Köztünk 3 év van, igaz, mi már az elején sem voltunk tinik. De hogy mások véleménye kicsit sem érdekelt, az is biztos.


Statisztikailag a fiúk később érnek, de nyilván van kivétel.

2017. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha el kell rajta gondolkodnod, akkor inkább hagyd.
2017. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!