Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életem szinte egy nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem szinte egy nagy szrkupac mióta kiköltöztünk külföldre. Miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Most vagyok itt 2 éve kulfoldon es mar nagyon unom.... most ertem el azt a szintet hogy perfektul tudjak ezen a nyelven. Eddig "nyelviskolaba" jartam ahol csak azt az adott nyelvet tanitjak. Most kovetkezo tanevtolfogok rendes suliba jarni. VISZONT.... mar kezdek becicasodni hogy nincsenek itt barataim.. mert abba a nyelvsuliba vannak lengyelektol elkezdve az arabokig, de magyar nem volt. Ne ertsetek felre, attol meg joba voltam veluk, viszont senkivel nem voltam olyan szoros kapcsolatba. Igy se normalis barataim se szerelmi eletem nincs... mindenki azt mondja hogy mert baratkozzak. De ez egyaltalan nem olyan egyszeru. Itt meg kell felelned az embereknek. Olyannak kell lenned mint ok. Es ezt nem ugy ertem hogy copyzzak mindent roluk. Nem. Hanem hogy en is legyek olyan mintha ott szulettem volna. Ha valamilyen mondatot elb.szok akkor kirohognek.. es ezert a fiuknak sem nagyon tetszem....

2017. júl. 18. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik országban laksz? Én is külföldön élek 17/L
2017. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már ezek csak a gátlásaid... aki szeret, kedvel az az akcentusoddal együtt fog szeretni. Ha tudsz beszélni, beszélj hozzájuk mint a magyarokhoz:) Járj el valahova, balettozni, sportolni, zeneiskolába olyan helyre ahol olyan a táraság ami neked is tetszik és barátkozz velük.
2017. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is

Ha tökéletesen beszélsz, hát szocializálódj.

Mi érdekel?

Könyvek, park, buli, bár, zenekar....

Én pl. Zenekarban ismerkedtem, meg suliban. És megy

Vannak barátaim. Találd fel magad. 18 l

Én is 15 évesen kerültem ki..


És két évig nem volt senki barátom. Ki voltam közösitve.

Állj a sarkadra, állj mi magadért.

2017. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen ország?
2017. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 évesen szerelmi élet XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD köszi! Feldobtad az estémet.
2017. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves utolsó, te nyilván egy zsákban élsz, de örülök, hogy volt egy jó napod! :D


A Kérdezőnek meg: megértem, abszolút, én 35 vagyok és ugyanúgy érzek... :) Az egész családunk kiköltözött kb 2 éve és az első évben szuperül éreztem magam, mintha nyaralnék, a gyerekeim iskolába járnak és a többi szülővel, munkatársakkal jól kijövök.

Mégis, most a második év végére rájöttem, hogy valójában nagyon mások vagyunk és bár eddig akartam, már egyáltalán nem akarok "beilleszkedni". Kb 2 olyan ember van, aki itteni és tényleg kedvelem és számíthatok rá, nem pedig csak felszínes a barátságunk. De persze lehet, hogy ezek sem komoly barátságok.


Elkezdődött már a suli? Milyenek az osztálytársak? Magasról tojd le azt, aki kinevet vagy piszkál, nézz át rajtuk! Az a legjobb ellenszer és a legdühítőbb a piszkálódók számára.

Kitartás!

Aztán majd írj, hogy hogy megy!

2017. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!